• 68 new york doğumlu aktör. baba tarafından kübalıdır. the wire'ın bubbles'ı. ayrıca fringe'de 2 bölümlük karşının taksicisi rolünü oynamıştır.
  • bronx doğumlu küba ve afro-amerika kökenli aktör.

viki sayfasında yazdığına göre cast başvurularında "yeterince latin" ya da "yeterince afro-amerikalı" görünmediği için reddediliyormuş. fazla melezsin diyorlar yani resmen. oysa çok karakteristik bir yüzü var bence bu adamın.
  • the wire'da canlandırdığı reginald cousins, nam-ı diğer bubbles, karakteriyle oyunculuk dersi vermiş, oyunculuğu yemiş bitirmiş aktör.
  • adamim. son filmi, basrolunde oldugu 2016 yapimi hunter gatherer icin bir rooftop films etkinligindeydim gecen hafta. new york'ta epey populer bir acik hava sinema etkinligi, yaz boyu suruyor. andre royo da oradaydi ve film sonrasi yanina gidip iki kelam the wire guzellemesi yapmadan edemezdim. gelmis gecmis en iyi diziydi be hocam dememe, the wire bir history idi be tahrik dedi, ah hocam ah. seni tutmayayim, gorusuruz bubbles dedim, eyvallah dedi.
  • the wire'da rolünü o kadar iyi oynuyor ki aktörün kir pas içindeki bir bağımlı görüntüsünde olmadığı fotoğraflarını yadırgıyorum.

becerikli oyuncu.
  • bugün aniden aklıma düşen, the wire yerine popüler bir dizide oynasa reginald 'bubbles' cousins karakteriyle birden çok en iyi yardımcı oyuncu ödülü kazanabilecek olan aktör. ama ne kendi ne de oynadığı karakterde bir sayfadan fazla entry yok.

kendi anlattığı bir hikayeye göre gerçek hayatta baltimore'da bir bağımlı, yanına gelip 'benden daha çok ihtiyacın var' diyerek kendisine eroin hediye etmeye çalışmıştır.
  • (bkz: hand of god) da müthiş bir performans ortaya koyan aktör.
  • bob's burgers çizgi dizisinin 3. sezon 11. bölümünde konuk oyuncu olarak ekranlara çıkmıştır kendisi: "bugün size başka tür baloncuklardan bahsedeceğim!"
hesabın var mı? giriş yap