• ruhunun güzelliği yüzüne yansımış.

çadırım var. 3 gündür geceli gündüzlü gezi parkı'ndayım.
    minimum 30-40 medyatik insan gördüm.
    yarısından fazlası aynı; gezi parkının sokaklarında sürekli dolaşan, "bakın genşler ben buradayım" mesajı veren, her mikrofona konuşan, göstermelik fotoğraflar çektiren. (haaa hiç gelmeyenlere göre yine saygım var elbette, fakat sevmiyorum yapmacıklığı)

ama bu kadın bambaşka be abi. 5-10 çadır ilerisinde kalıyorum. o da burada yatıyor. burada kalkıyor. buradan yiyor, buradan içiyor. gezi parkı çocuk atölyesi sayesinde çocuklarla vakit geçiriyor. bu işleri gönülden yaptığı o kadar belli ki. mutlu oluyor. mutlu ediyor.

hatta bugün surp agop hastanesinin oradan 2 kamyon pet şişe su taşınması gerekiyordu. saat sabah 10-11 suları.. birlik olduk, imece usulü elden ele taşıyoruz. sağımdakinden alıyorum solumdakine veriyorum.
    sağdaki arkadaştan aldım bir koli suyu, sola döndüm. bir baktım suları verdiğim kişi demet evgar. yine bizimleydi.
    fotoğrafını çekmek isteyen kişilere "çekin ama bu şekilde olmaz, lütfen sonra" dedi. kameralar geldiğinde ise uzaklaştı.

zaten aşıktım. artık tapıyorum.
  • anladığım kadarıyla twitter hesabını fethullah gülen hacklemiş.
    demet'i severiz, sayarız ama o imla demet'i aşar. evde gizli gizli lemalar okuyorsa o ayrı tabi.

dayanamadım, twitter'ından alıntı yapıyorum:
    "bir juri düşünün ki, bir kimsenin san'ât veyâhûd kâbiliyet yönünden üstünlüğünü kitlelerin alkışlarına göre belirlesin."

sanki sizce de arkasından "peygamberimiz akabe biatında sahabeye dönerek dedi ki" cümlesi gelecek gibi durmuyor mu?
  • tarafini gezi parkinda insanlarla beraber canla basla calisirken ortaya koymustu.

kimsenin samimiyet onayina ihtiyaci yok.
  • yıllarca televizyondan dizilerden reklamlardan parayı kır sonra çocuğuma televizyon izletmeyeceğim hede hödö. umarım hamileliğinin ilerleyen evrelerinde bergüzar korel'e bağlamaz iyice. duyarınızı yiyim.
  • bebeği oldu öncelikle sağlıklı huzurlu ömrü olsun.

ayaküstü yakalamışlar kısa bir röportajını gördüm. çocuklu hayatı soruyorlar. böyle bi'duruyor, uzaklara bakıyor, kem küm ediyor, "öncelikleriniz değişiyor " diye yuvarlak bir cevapla muz orta yapıyor. ah bacım ah... o uzaklara bakarken gözlerinden geçenleri okudum ben.

oğlum var 1 yaşında, dünyayı sererim önüne ama çocuk/çocuklu hayat sorusu olunca uzaklara bakıp vazgeçtiklerim -belki resim yapmak belki bir nbc filmini, belki youtube'da sikindirik bir videoyu rahatça izlemek, belki 1 dakikada hazırlanıp evden çıkabilmek, durduk yere güvenliğini eğitimini eksiksiz sağlamak istediğin özgür bir varlık yetistirme kaygısı edinmek- görmezden gelmeye çalışıyorum. tabii kendisi bazı bakımlardan daha imkanlı olabilir bu yüzden psikolojisi daha sağlam olacaktır diye düşünüyorum.

debedit: oğlan öğle uykusuna yatınca anca farkettim debe'ye girmişim. teşekkür ederim. güzel günler görmenizi umarım, güneşli günler.
  • kendisini ilk kez aslı ile kerem dizisinde tanıdım. orada da çok gülüyordum, bir erkek bir kadın'da da çok gülüyorum. hatta kahkaha atıyorum.
    avlu'daki performansıyla kırk yıllık oyunculara taş çıkarttı. iliklerime kadar işlemişti o dram.
    keza aile arasında da döktürdü hepimizin bildiği üzere.

böyle bir kadının olduğu yerde serenayların birce akalayların daha çok değer görmesine anlam veremiyor ve üzülüyorum.

demet akbağ ile birlikte, türkiye'nin en yetenekleri oyuncuları sırasında en üstte yer alır. başka söze gerek duymuyorum sayın yargıç.
  • gerek oyunculuğu gerek insani olarak duruşu fevkaladenin fevkindedir. yıllardır büyük bir beğeniyle takip ediyorum kendisini bugüne kadar hakkında bir entry bile girmemiş olmam da benim ayıbım olsun.

abd'de doğsaydı bugüne kadar almadığı oscar, emmy, lemi ne varsa artık kalmamıştı. çağdaş duruşu, eğitimsiz kişilerin popülerliği konusundaki tavrı, üst seviye oyunculuğu, ses rengi, güzelliği vs vs her ayrıntısı ile mükemmel bir insan.

umarım uzun yıllar kendisini izleriz. çok yaşa demet evgar…
  • yeni haliyle guti'ye benzemiş olan oyuncu.

not: guti daha güzel.
  • 51.altın portakal kapanış töreninde, behlül dal özel ödülünü kazanan sanatçıyı açıklarken tam olarak

"zarfı açmadan önce ben de küçük bir selam göndermek istiyorum. 28 mayıs 2013 tarihinden bugüne, bu ülkede hayatını kaybetmiş ve hayat amacına yeni anlamlar katmış bütün gençlere ve çocuklara selam olmuş"

demiş güzel insandır.
  • başıma bir şey gelmeyecekse son hareketini anlamlandıramadığım ve sjw olarak nitelendirmek istediğim başarılı oyuncu. biraz evde canı sıkılmış gibi geldi.
hesabın var mı? giriş yap