• 2002, londra doğumlu oyuncu.

(bkz: buralar hep entry dolacak)
  • (bkz: coda) filmi ile ilk ciddi çıkışını yapmış aktris. oldukça yetenekli. eğer daha önceden işaret dilini bilmiyor ise, film gereği en baştan öğrenmiş gibi gözüküyor, harika bir iş çıkarmış.

kate winslet'in gençliğine aşırı şekilde benziyor ayrıca.
  • coda filmini izlerken oyunculuğuna ve sesine (özellikle sesine) hayran kaldığım 20 yaşındaki ingiliz aktris. başlık sayesinde 9 sene önce doctor who'da rol aldığını ve henüz 11 yaşındayken de sesiyle büyülediğini görmüş oldum. gerçekten harika. umarım üretken bir kariyeri olur ve doğru senaryoları seçerek ilerler. öyle olursa bu başlığın ilk sayfasında kendime yer bulabildiğim için şanslı sayılırım.
  • coda ile birlikte parıl parıl parıldayan genç oyuncu. işaret dili, mimikleri ve seslendirdiği şarkı dahil her detayıyla filmi gerçekten yaşamış.

bu seneki performansıyla bile oscar'da son 5'e kalamayacağını tahmin ediyorum ama benim için gerçekten senenin en iyilerinden bir tanesiydi. ileriki yıllarda adından çok daha fazla söz ettireceğine inanıyorum. kendisini çok daha büyük prodüksiyonlarda görmek dileği ile.
  • düzgün filmler seçmeye devam ederse bu kızı biraz zor tutarlar gibi geldi bana... maşallah dediğimiz 3 gün yaşamıyor biliyorum ama yine de iyi bir kariyer dilerim kendisine...
  • winner; kadrosunda yer alacağı yeni bir film projesi olacak.
  • henüz 11 yaşını yeni doldurmuş olan çocuk oyuncu. doctor who'nun the rings of akhaten bölümü sayesinde tanıştım kendisiyle, ve sesine hayran kaldım. şu videoyu bilmemkaç kere başa sardıysam bunda matt smith'in performansının yanında kendisinin de katkısı çoktur.
hesabın var mı? giriş yap