• b yuzu insani kopartan gnr albumu....insana zorla akustigi sevdirir...
  • bu album ciktigi yil doganlar 30 yas bunalimini geride birakmis bireyler artik. 29 kasim 1988'de ciktiginda yarattigi etki neyse bugun de hissettirdigi aynidir.

boyumun 2 kati pilipis * muzik setinin onune oturtulup birakilan bir cocuktum, ne verilirse dinlerdim.
    mini mini birlerden iken duymustum, radyoda once, tanimamistim, cok kucuktum, sonra albumunu gordum cok eglendirici bir goruntusu vardi. cok sevdim, halen de cok severim.

benim icin bir numarali sarkisi da one in a million'dur elbette, aksine nefret edenler olsa da. axl'a olmadik laflar soylense de gunz gibisi bulunmaz.
  • appetite for destruction ile use your illusion ikilisi arasinda cikmis olmasindan oturu hakettigi degeri gormeyen albumdur.

yanlis hatirlamiyorsam you're crazy parcasi da ilk kayit edildigi clean hali ile bu albumde yerini aliyor. zira ilk albumdeki hali epey bir punk idi.
  • a yüzü guns, b yüzü roses olarak geçer. şarkılar dörder tanedir.
  • booklet'ı gazete manşetleri şeklinde hazırlanmış, muhteşem albüm. "gnr sıçtı sıvadı, üstüne tüy dikti!" gibi yazılar vardı.

1. reckless life
    2. nice boys
    3. move to the city
    4. mama kin
    5. patience
    6. used to love her
    7. you're crazy
    8. one in a million
hesabın var mı? giriş yap