• bence sadece savaşçı, şövalye, kral, prens, yarı-tanrı, tanrı, titan, özhakiki titan tarzı rollerin cuk oturduğu-oturacağı kişilik..çelik zırhın süper yakıştığı yakışıklı ayu..oyunculuğuna da dikkat ettim arada, güzel oynadı...*
    (bkz: hastasıyım ulen)
  • zeyna'da sarışın olup eros'u, esmer olup jül sezar'ı oynamıştır. yalnız ikisini birbirinden ayıramayan benim naçiz beynim her iki karaktere de ayrı ayrı aşık olmuştur. salaklığın dibine insanı ışık hızıyla yollayan insan evladıdır kanımca. evet.
  • yüzü gözü güzel, "yaradana kurban" urban.
  • kafasina gecirdigi migfer ile guzelligine guzellik katarak kilic savuran, filmin gorselliginin bonusa donusmesine katkida bulunan eomer kisisi. rockstar karizmasini, heavy metal havasini rohan'a tasiyan aktor. (bkz: dadindan yinmez)
  • the boys'daki billy butcher haliyle direkt olarak yeni wolverine olması gereken isim. o vahşilik, sertlik, karizmatiklik, hardcore'luk falan her şey mevcut bu isimde. zaten eomer'den beri çok severdim kendisini. bir de şimdi wolverine olarak görürsek yıkılır ortalık.
  • iki kule filminde migfer dibi muharebesinin gidisatini degistirmek icin hızır gibi yetisen gandalfin "theoden king stands alone" seklindeki sozde endiseli cumlesine "not alone... (seyirciyi heyecana gark ettirme suresi kadar bekleyis) rohirrim!!!" diyerek cevap veren ve "to the king" nidasiyla sadece arkasindaki binlerce rohan atlisini degil oturdugumuz yerden biz seyircilerini de fena halde gaza getiren iki kule nin casting basarisi.
  • sarı ve uzun saçın çok yakıştığı aktör.
  • eomer'le yapamadığı karizmanın kralını judge dredd olarak yapmış abimiz. red'de de iyiydi epey.
  • hangi filmde, dizide rol alırsan al, eomer’sin abicim. gerçek hayatında bile eomund oğlu eomer olmalısın. rohirrim başsız, atcanyurt sahipsiz kalmamalı. seni başka bir projede görsem bile birden “bir elf, bir cüce ve bir adamın atçanyurt’ta ne işi olabilir ? ” demeni bekliyorum.
  • underrated bir aktör. the boysta şahane iş çıkarmış. dizi de ayrı güzel zaten.

tamam benim için de çoğu kişide olduğu gibi o her zaman to the king diye bağıran gönlümüzün eomeri olacak ama öte yandan kesinlikle daha çok başrol hakediyor.
hesabın var mı? giriş yap