• selçuk inan'ın ikizi
  • contratiempo'daki halini çok yakışıklı bulduğum; kalastan hallice bir oyunculuğu olsa da bunu aynı filmde canlandırdığı karakteri açısından bir avantaja dönüştürdüğünü düşündüğüm aktör.
  • ispanyol yapımcılar 'sanki bu role şu mario casas iyi gider.' diye düşünmüyorlar da 'mario casas'a hangi filmi çekelim.' diye düşünüyorlar.
    la tamam da yeter. vallaha yeter. her filmde oynamak zorunda mı? diş fırçası için diş macunu neyse ispanyol filmi ve mario casas aynı şey mi?
    ayrıca ben hiç ama hiç oyunculuğunu beğenmiyorum. bir aktörde bulunması gereken en önemli şey olan 'mimik kullanma' konusunda hiç iyi değil. bütün rollerini aynı adam gibi oynuyor. hiç bir tane rolünde kendinden bir şeyler kattığını görmüyorum. wooow 'bu role bu adamdan başkası gitmezdi. tam adamını bulmuşlar.' dediğimiz bir filmi var mı? yok. oynadığı bütün ama bütün rolleri başka bir ispanyol oyuncu da oynardı. ama bunu bir parlatma çabaları var.
    kimin torpillisi acaba.
  • izleyebileceğiniz herhangi bir ispanyol yapımı filmden çıkabilen oyuncu abimizdir.
    hemen hemen bütün ispanyol filmlerinde görebilirsiniz.
  • imdb'deki filmografisine göre contratiempo 'ya kadar yaklaşık otuz kadar (saymadım ki ...) yapımda oynamış olmana rağmen böyle güzel bir filmde neden bu kadar kötü bir performans sergiledin anlatsana biraz.
  • el bar'da çok farklı görünen başarılı oyuncu.
  • hakkında bu kadar az entry girilmesine gönlüm razı gelmedi ve evet gecenin bu saatinde bir entryi de benden olsun dedim. kendisini tres metros sobre el cielo filminden beri yakın takibe aldığım bir yakışıklı. kaç kere izlediğimi bilmiyorum bu filmi o ağlarken ağlamamak elde değil, onunla birlikte kapana kısılmış hissediyorsunuz kendinizi. contratiempo filmiyle daha yaş alarak inanılmaz karizmatiklik seviyesine yerleşmiştir. daha güzel projelerde görmek dileğiyle
  • birkaç gün önce "aşka yükseliş" filmiyle tanıştığım süper çekici ispanyol oyuncu. oyunculuğunu çok beğendim fakat çok iyi projelerde yer edinmemiş sanki. çok içten ve samimi gülümsemesi ve çok çekici bakışları var. iyidir iyi.
  • ispanyol sinemasının demirbaşı olan oyuncu.
    her on filmden altısında kendisini görmek mümkün. sanki sürekli benzer rollerde oynadığından o filmi izleyip izlemediğiniz konusunda insanı şüpheye düşürüyor.
hesabın var mı? giriş yap