• hastalığını* öğrenip gelenlerdenim. "bir hastalığın insanın oyunculuğuna olumlu etkisi olur mu" sorusuna gösterilebilecek örneklerden biridir.

(bkz: the mentalist)

(bkz: üşüyoruz laroche reyiz)
  • yıllar yılı dizilerde ve filmlerde kendisine denk gelirim. gözündeki rahatsızlığı nedir diye hep merak etmiştim ancak açıp bakmaya üşenmiştim.

üşenme devri bitti. nistagmus hastasıymış. yani göz bebeğinin istemsizce hareket etmesi.

hastalığı kendisini etkiliyor mu bilmiyorum ama iyi oyunculuk yapıyor. tebrik edilesi.
  • sadece heavy ve identity filmlerinde gördüğüm ama imdb den bakınca dolu ve güzel bi portfötü olduğunu gördüğüm, genellikle yan rollerde oynayan bi aktör. bi hastalık sebebiyle sanırım, gözleri kıpır kıpr oynar hep, bu sebeple piskopat rollerine iyi gider
  • 1900 efsanesi adli filmi izlerken acaip sekilde hirsiz-polisdizisindeki mavi'nin abisine benzettigim saglam bir filmografiye sahip aktor.
  • deadwoodda da karsimiza cikan aktor. mose manuel karakterini canlandirmaktadir.
  • murder one filmindeki seri katil tiplemesi clifford banks ile dimagimiza kazinan oyunculuk abidesi, heavynin obez victor modino'su. filmografisi pek cok sitareye tas cikartir; angel heart, barfly, shy people, mississippi burning, wild at heart, jacob's ladder, dead in the water, natural born killers, nurse betty (serif eldon ballard rolunde), the cell ve trapped seklinde uzayip gider.
  • en son, identity'deki eksantrik rolüyle dikkat çeken aktör. kendisinin nystagmus'u varmis meger, filmdeki ustun performansin bir kismini ona borcluymus. saykodelik roller için biçilmiş kaftan diyebiliriz sanırım kendisine.
  • the walking dead'de otis karakterini canlandırmıştır.
  • house m.d.'nin 3. sezon 6. bölümünde ileri derecede obez bir adamı da canlandırmış aktör. yeme, içme ve yaşamın zevkleri üzerine yaptığı konuşmalar klastı.
hesabın var mı? giriş yap