• kimse iplemiyor beni bari birine para veriim tecavuz ettim desin reklam olsun zihniyetindeki insan.
  • bayan popo, orkid unutucu...
  • hayatımda gördüğüm en yalan ve başarısız bayılma tribini atan hatun kişi. gözleri kapalı kendinden geçtikten sonra tansiyonunu ölçen kişiye şöyle çaktırmadan bir bakışı vardı ki amanın aman.
  • ben de 80`lerde cekilmi$ erkekce mi playmen mi ne i$te ordaki resimleri var
    eminim ki goren herkes neden ona bayan popo dendigini anlar
    zaman makinesi icad edesi gelir insanin
  • (bkz: valla)
  • lise defteri'nde alp*'in annesini oynayan oyuncu.
  • gecen sene yazligimiza tasinan kadin. kiçina kaçan beyaz bi bikiniyle güneslenerek sitedeki bütün kart zamparalarin aklini almistir. hatta bir aksam icip icip evine çikmistik bizde gaza gelerek ama bi adam açmisti kapiyi... artik ne umduysak...
  • zülfü livaneli'nin sis filminde de oynayan kişi..
  • bugün garabet bir filmde rastlayınca ilk anda tanıyamadığım, sonra da buna şaştığım bir zamanların meşhur artisti. yavaş yavaş onunla ilgili malumatım zihnimde belirmeye başladı, bayan popo oluşu, galiba çerkes oluşu ve muhteşem güzelliğini (bu kendi kanaatiydi) buna bağlaması... şimdiki gençler poposuyla meşhur olan bir bayan ismi sorulsa herhalde sadece j.lopez'in ismini söyleyeceklerdir, oysa onun esamesinin okunmadığı 80'lerde bu yönüyle bir fenomen olan sevtap hanım bugün nerede, ne yapıyor acaba? bunu düşününce de onu en son ıssızlığın ortasında adlı çok sevdiğim dizide gördüğümü hatırladım, demek 14 yıl olmuş...
hesabın var mı? giriş yap