• başörtüsü takmayıp aynı eyleme katılan kızdan farkı olmayan kızdır. duyarlıdır birçokları gibi vicdanını örtmemiştir.
  • kıyafetini önemseyip konuşanlardan farklı olarak zekaya, muhakeme yetisine ve vicdana sahiptir!
  • sığ düşüncelilere dert olan kadındır. türban takan her insanı örümcek kafalı olarak görmek zorunda değilsiniz. "solcuyum diyen adam namaz kılar mı?" sorusuyla aynı vizyonsuzluğa sahip kanıdır ayrıca. genellemeler... genellemeler.
  • türban takıyor diye garipsenmesini anlamadım ve anlayamam da.türbanlı bir insan duyarlı olamaz mı.her türbanlı tayyipçi midir ? takdir ettim kızı helal olsun.kalkmış gelmiş bu dar zihniyetli insanların kapalı olmasını yadırgayacaklarını bile bile,aldırış etmemiş.zihni açık fikri açık
  • muhtemelen insan olmayan hayvanların dilinden düşmez...güzel insandır!
  • aklı başında bir kızdır. aklı başında olmayanlara karşı itirazı vardır herhal...
  • eleştirilmesi, pek rastlanır trollemelerdendir.
  • doğayı korumak isteyen ve inancının allah ile kendi arasında olduğunun bilincinde olan kişidir.

kimseye yaranmak için orada olduğunu sanmıyorum ayrıca... tabii her yaptığını birilerine yaranmak için yapanların anlam verememesi doğaldır...

edith: ekleme ve kaçak kat
  • şekilci kişilere dert olmuştur. yaftalayın siz daha bilip bilmeden hadi bakalım.

taksim gezi parkının avm olmasını, ağaçların kesilmesini istemiyordur, bunun için oradadır ve sesini duyurmaya çalışır. helal olsundur.
  • her şeyden önce insandır.

dini inancı gereği ya da poltik düşüncesi gereği, başını örtmesi ile yargılanması ancak kemalist bir kafa ile mümkündür. zaten bu anlayış, ki akp 2.kemalizmdir, tc'nin 90 yıllık tarihinin özüdür.

alandakilerin çoğunun kemalist olmadığını düşünürsek, o insanın neden orada kendisine oturacak bir yer bulabildiği anlaşılabilir.
hesabın var mı? giriş yap