• ağustos 2003'te digiturk platformunda yayına girecek kanal.
  • bu aksam 20:00 itibariyle test yayinina baslayan teknoloji kanali. tamamıyla teknoloji içerikli olacakmis. bilgi teknolojilerinden otomotiv teknolojilerine, bilim dünyasından, teknolojideki son gelişmelere kadar türkçe içerikli pek çok program yer alacakmis. ayrıca, dünyanın en büyük teknoloji kanalı olan abd'li techtv ile yaptığı anlaşma ile, techtv'de yayımlanan tüm programların yayın hakkını da satın almis.
  • yabanci teknoloji probramlarini oldugu gibi yayina dayayan tembel kanal. aylardir az sonra diyorlar, gunde 4 saatlik yayina da havadan sudan isler koyuyorlar.
    (bkz: yapma canim yapma kardesim)
  • asparagaz yazarlarından ve ftuff kullanıcılarından bahtiyar'ın da programa başlayacağını mutlulukla öğrendiğim kanal.
  • www.technologychannel.tv adresi uzerinden yayina girecegi soylenen, "bir teknoloji televizyonun nasil web sitesi olmaz kadir abi, anlamiyorum bu isi!" sitemlerine konu olan kanal.
  • 30 eylül 2003'ten itibaren sitebuilders.tv grubunun hazırladığı "net var net yok" isimli günlük yorum programlarının yayınlandığı teknoloji kanalı..

6 ekim 2003'den sonra her gün "net30" programları da yayına girecek.

net30 programları içeriği:
    pazartesi - oyun
    salı - yazılım
    çarşamba - güvenlik
    perşembe - hukuk
    cuma - çocuk
    cumartesi - başarı öyküleri
  • kanalın günlük;

4 saat yerli programlar + 4 saat amerika techtv

olmak üzere toplam 8 saatlik bir yayını var.

3 x 8 saat şeklinde bütün günü dolduruyorlar..

ilerde yayın saatlerinin artacağı tahmin ediliyor..
  • halo* adli oyuna strateji deme dandikligini gostermis sozde teknoloji kanali..
  • şu anda amerikan tech tv 'nin yayinladiklarini gösteren ve yawaş yawaş kendi programlarini oluşturan kanal..
    tam olarak açıldı diyemeyiz
    ama tech tvdeki bazi programlar şunlar

call for help -> bilgisayarda sorun yaşayanlar için soru cevap programı
    x-play -> xbox, ps2 oyunları tanıtan program ve bi tane düzgün bi pc oyunu göremedim halen
    zipfile -> izlemedim ..
  • (bkz: technosohbet)
hesabın var mı? giriş yap