• black mirror’dan geldim açılın.
    uzun saç bir insanı ne kadar değiştirebilir sorusunun cevabı bu adam olmalı. spiderman’de oynayan adamla bu aynı kişi mi ya, vay anasını.

black mirror’da canlandırdığı karakterle gönlüme taht kurmuştur deyip gideyim madem, gelirler yakında akın akın.
  • mimiklerini, bakışlarını kime benzettiğimi düşünürken, kesinlikle hayden christensen'e çok çok benzettiğimi fark ettiğim, that '70s show'un eric'i.
    tip olarak that '70s show zamanı hayden'la çok benzemeseler de, ikisi de 30lu yaşlara gelince tip olarak da, az da olsa benzemeye başlamışlar.

hayden: http://cdn09.film.com/…/21840387-21840389-large.jpg
    topher: http://img.kimdir.com/…ba40f870ba924764ed7f9015.jpg

bir de ikisinin de başlarını öne eğip gözlerini açıp bir masum bakışları var ki, tıpa tıp aynı mimik. tam tarif edemedim ama iki oyuncuyu da izlemiş olanlar bahsettiğim mimiği anlayacaklardır.
  • black mirror 5. sezon smithereens isimli 2. bölümünde görüyoruz kendisini. minnoşluğu ile çok kalplere girecek gibi görünüyor. yarattığı dünyadan kendini soyutlayan, aslında hiçte düzen adamı olmayan halleri; giydiği bir şort, acayip bir sabahlık, dağınık saçları ile bütünleşmiş ortaya gerçekten yakışıklı bir serseri çıkmış. buralar değerlenecek bak yaz bunları.
  • okul yıllarında christopher olan isminden dolayı kendisine sürekli 'chris' denmesine gıcık olduğu için, profesyonel kariyerinde, daha az bilinen 'topher' kısaltmasını tercih etmiştir.

spider man 3'teki rolüne konsantre olabilmek için, that 70s show'dan ayrıldığı rivayet edilir. onsuz dizi asla aynı olmamıştır tabii ki.
  • that 70s show'daki mimiklerine hayran olduğum sempatik oyuncu. biraz kilo alsa kendisi için daha hayırlı olur kanaatindeyim.
  • o grubun icinde göt olmayan tek insan olduğunu dizi sonrası onlarla takılmayarak göstermiştir.

kurtwood smith acaba yargıca mektup yazanlardan mı, şimdi bunu merak ediyorum. ona da yakışmaz bu işlere girmek.

kendini bu pislik yuvasindan ayirmasi gercekten iyi olmus.
  • kirsten dunst tarafından elizabethtown'ın galasında yapılan açıklamada(daha doğrusu gafta diyelim biz buna) venom'ı canlandıracağı açıklanmış genç oyuncu.. doğrulanırsa dünyanın en büyük yüklerinden birini alır bu genç yaşta.. allah kolaylık versin derim..
  • black mirror'ın 5. sezon tanıtımında boy gösteren abi. love, death and robots 'ta da rol almıştı. böyle işlerde rol alsın biz de kütür kütür izleyelim.

edit:uzun saç yakışmış kendisine.
  • istediği kadar 40 yaşına gelmiş olsun, benim için her zaman şapşik eric forman olarak kalacak kişi, iyi bir oyuncu.

love, death and robots'da görünce baya sevinmiştim, black mirror bölümü için sabırsızlanıyorum ve beklentim çok yüksek.
  • billy bauer falan değil, bildiğiniz eric forman'dır benim için kendisi:) black mirror'da izlerken bile eric forman'dı benim için.
hesabın var mı? giriş yap