• hayatımda izledigim en fantastik youtube videosu.

http://tinyurl.com/933lvzk
  • gece gece bana kahkaha attıran video. ismi de gizli yalnız yapan arkadaşın. planları açığa vurdu diye korktu herhalde.*
  • türkiye'nin kafasına esince ülkelere çıkartma yaptığı video. bir an 'nikaragua'nın türkiye'ye mango ihracatını kesmesi üzerine türkiye nikaragua'ya çıkartma yapar' falan gibi şeyler gelecek zannettim.
  • 2023 yılında akdeniz'den çıkarma yapılacağını sanan bir ilkokulunun hazırladığı video.
  • türkiye'nin rusya ile olan olası savaş haliyle feci güldüren videodur. koskoca rusya(17 milyon km karelik coğrafyaya sahip rusya evet) ufak bir bozguna uğrayınca götüm götüm kuzeye doğru kaçıyor lan, ulan ne adamsınız ya.
  • izlerken titrediğim video. gerçekten böyle bir titreme geldi. mehter marşı'ndan mıdır nedir?

italya'ya noluyor lan israil falan takılıyorduk.
    ayrıca suriye'yi de yorgunluk kahvesi niyetine alt edişimiz...
    siviller hariç.

yarıldım lan.

kullanılan cümlelerin, ifadelerin, lise tarih kitabı terk olması da cabası.
  • daha birincisinin sokunu atlatamadim ben, ikincisi cikmis.

http://www.youtube.com/watch?v=2_8-llhzscg

40 yillik civilization'ciyim, boyle taktik gormedim.

edit: silinmis lan. resmen uzuldum ha :(
  • video iyi güzel de türkiye suriye'ye çıkartma yapınca ırak niye toprak kaybediyor onu anlamadım, bir de avrupalıların türkiyeye karşı toplanması haritada çok güzel ifade edilmiş.
  • avrupalilar'in toplanmasi olayina yarildigim video olmustur. bildigin boyle oklarla falan toplaniyor adamlar romanya civarlarina yigiliyorlar boyle adam toplayarak.***
  • türkiye rusya'yı pusuya düşürüp çok büyük bir orduyla bozguna uğratıyor. e tabi zaten köyden adam basıp gönderiliyor, tank, uçak falan yok savaşlarda, hep kılıçla. zaten her yere asker çıkar çıkar ne mühimmat bitiyor ne insan. ilkokul çocuğu videosudur, fakat sivillere ben de değinmeden geçemeyeceğim.

(bkz: orospu çocuğu anan hariç)
hesabın var mı? giriş yap