• tam adı tyler lee hoechlin olan 1987 doğumlu oyuncu. bir kaç sene profesyonel baseball oynamış hatta üniversiteye baseball bursu ile gitmiş 183 boyunda.

twilight da seçmelerine edward cullen rolü için katılmış ama rolü robert pattinson'a kaptırmış. şu sıralar teen wolf da derek rolü ile karşımıza çıkıyor.

http://www.imdb.com/name/nm0388382/
  • teen wolf dizisini izleme sebebi. sadece onun olduğu sahneleri izliyorum yetiyor.
    evet suratını astığında bu kadar yakışıklı olabilen tek insan muhtemelen ki gülerken o kadar çekici değil.

edit: hıııı bi de adonis, baklava falan hepsi varmış. *
  • edward cullen rolüne aday olmamıştır, kendisine emmet cullen rolü teklif edilmiş fakat kendisi baseball kariyeri için geri çevirmiştir.
  • çok yaklaşmadan şöyle biraz uzakta durup baştan aşağı, aşağıdan yukarı, bütün bütün, tam anlaşılmadıysa sindire sindire tekrar kesilesi yavru. aynı zamanda kurt adammış, vampir seçme ve yerleştirmeye girmiş kazanamamış, yumurtadan batman olarak çıkacakmış falan beni ilgilendirmez, böyle de yüzeysel, böyle de şekilci bakarım bu kuşa.
  • bruce wayne olaydı iyiydi şenlenirdik ailecek.
  • teen wolf'ten kurtulup daha güzel rollerde görünmeye başlaması gerekmektedir. özellikle aksiyon filmlerinde başrol kapabilir.
  • teen wolf'un derek'i.'ı'm a alfa' diye dolaşıp duruyordu alfa ordusu ortaya çıkmadan evvel.esmer,uzun boylu,renkli gözlü,kaslı kuslu bir adamdır.teen wolf'ta harcanıyor kendisi,ergenlerin gölgesinde kalıyor.
  • oynadığı dizileri veya filmleri değil kendisini seyrettiğim şahsiyettir. her dişi varlığın hayallerini süsleyebilecek cinsten biridir. mavi gözleri , gülümsemesi , köşeli çenesi , kasları ile en çok dikkatleri üzerine çeker.
  • kişilik krikterini yok sayarsak mükemmel olan erkektir. erkeğin dibidir.

şimdi düşününüz:
    - mükemmel çene şekli
    -karizmatik gülüş
    -delip geçen mavi gözler
    -yaslanılası geniş omuzlar
    -öpülesi muntazam şekilli dudaklar
    -bana sarılsın diyeceğin kaslı kollar
    -iç gıcıklatan ses tonu
    -antep baklavası kıvamında bir göbek
    -kendinden emin duruş
    -ne uzun ne kısa bir boy
    -bir gram yağı yok
    -sporcu kimliğininde olması
    -bizim harcayarak bitiremeyeceğimiz kadar paraya sahip olması
    -güven vermesi
    -ipek gibi saçlarrrrrr
    -tutulup bırakılmayası eller
    -zeki
    -kariyerli
    -başarılı
    -yetenekli
    -sexy
    -daha ne diyim bilmiyorum bu adam evrim varsa son nokta.

erkeklerin anlaması zor söyle tarif edeyim tüm victoria secret mankenlerini toplayın benim için bir tyler hoechlin etmez...

bu adam aşktır aşk...
  • aşırı iyi görünen oyuncu.

oyunculuğu iyi mi kötü mü pek anlayamadım zira görsel çok iyi. valla baktıkça başım dönüyor.
hesabın var mı? giriş yap