şükela:  tümü | bugün soru sor
 • böyle bir numaradan aranıyorum, müzik çalıyor, baya bir giriş müziği. sanki sahneye komik ve ünlü bir şovmen giriyor. za zaa za zaaaa za.

  daha önce de oldu ama bu kadar canım sıkılmamıştı. telefonla konuşuyordum, bu numara aradı, ulan tanımadığım bi numara, önemli bir şey olabilir diye konuştuğum kişiyi beklettim bunu açtım. sonra o leş müziği duyunca hatırladım tabi. anında bastım no'ya.

  neyse, za zaa za zaaaaa za'dan sonra diyor ki; şu an tüm müşteri hizmetlilerimiz diğer müşterilerimize hizmet vermektedir diyor. bak ben aramadım tekrar hatırlatayım, beni arıyorlar. ilk aradıklarından hatırlıyorum, merakla beklemiştim. kim çıksa dersiniz, teb. vallahi banka olan teb. bal satsanız daha iyiydi lan. bal alırdım olm, almazdım ama bu muameleden sonra teb değil de bal olsanız alırdım çünkü bal satışından daha leşsiniz.

  bi kere siz kim oluyorsunuz lan, arayıp bekletmek nedir, nereden arandığını o sürekli meşgul müşteri temsilcilerinize bağlanmadan söylememek nedir? bu nasıl bir hakarettir.

  bu numara sizi arayan densiz tebdir.

  tebdiiiir..
 • yok artık dediğim entry. aynısının tıpkısını yaşayınca google'a numarayı yazdım, sanki benim söylemek istediklerimi söylemiş gibi bu entry çıktı. hatta baktım acaba ben kafam iyiyken falan mı yazdım diye. o değil de tam 4 yıl olmuş, böyle bir saçmalık hiç mi değişmez ya.