şükela:  tümü | bugün
  • artık kusturacak hale gelmiş terördür. 2-3 güne bir bu numaranın xx xx'li kısmı değiştirilerek sürekli aranıyorum. her defasında engelliyorum ancak sürekli farklı bir kombinasyonda arıyorlar.

orosbu çocukları sanırım xx xx kısmının hepsini kapatmış. benim, 9999 adet numara engelleyecek dermanım kalmadı. yok mu bir aplikasyon böyle kombinasyonları engelleyebileceğim ey sözlük.

al sana mükemmel bir fikir yazılımcı kardeşim. yap şu aplikasyonu dön köşeyi.

edit: xiaomi kullanan bir arkadaş söyledi. engelleme bölümünde böyle bir özellik varmış. ben ios kullanıyorum. bulamadım öyle bir şey.
  • genelde su arıtma ve kombi bakım için arar yavşaklar.
  • su aritmacilarla basim belada
  • türk telekom alt yapısıyla zibilyon kere arıyor ibne evlatları.

ulen dümbükler türk telekom denen iletten zaten illahlah ederken bir de onun taşeronluğunu yapan firmayla mı uğraşalım?

zalımın çocukları.
  • engellemekle bitmiyor farklı numaradan arıyorlar.
    birde şey var; türk telekom alt yapısıyla... gerisini dinlemedim.
  • devlet nerede, kazlarınızı yolmaya çalışıyor bu numaranın sahipleri.
    ipi sapı kalmamış hiç bir şeyin.
  • mücadele edilmesi gereken terördür. ülke dolandırıcıdan geçilmiyor anasını satayım. biri tivitırdan biri televizyondan biri banka kurarak...

sadece aramakla kalmıyor da ibneler, mesaj da atıyorlar sürekli. numaraları nerden buldukları meçhul, kişisel veri güvenliği evlere şenlik...
  • truecaller candır gerisi heyecandır.
  • dün gece 1.30 sıralarında bana da musallat olan terör örgütüdür.

orospu evlatları gece gece beni niye korkutuyorsunuz?
  • her gün itinayla beni de arayan şerefsizlerin numarasıdır