şükela:  tümü | bugün
 • uzun zamandır kullandığım reklamsız bannersız sorunsuz php5 ve mysql desteği veren sınırsız domain add-on domain subdomain cpanel gibi özellikleri bulunan 1.5 gb alan 100 gb bandwith ftp destekli süper oluşum. sorun olduğunda hemen attığınız mesaja cevap veren destek elemanları da bulunmakta.*

  http://www.000webhost.com/87796.html
 • güzel hosting firması. birden fazla hesap açabiliyorsunuz da, site denemesi yapmak için şık. bir de fantastikolarını güncelleseler kasmasak güncellemeye.
 • ücretsiz vermiş olduğu hizmetler yanında çok cüzi miktarlara her türlü desteği veren****süper oluşum
 • 1-2 haftadır sahibi olduğum alan adı ile ücretsiz hesap açamadığım, yaptığım hata bildirimine ve gelen hata mesajında hatanın kaydedildiği ve ilgilenileceğinin belirtilmesine rağmen henüz bir geri dönüş alamadığım ücretsiz hosting hizmeti verdiğini iddia eden firma.
 • hiçbir kural ihlali yapmamanıza rağmen wordpress ve ona bağlı akismet gibi temel pluginlerden oluşan standart blogunuzu sorgusuz sualsiz "slow mysql queries" yaptığı iddası ile kapatıp veritabanınızı ve host ettiğiniz tüm dosyalarınızı silen bi de utanmadan ücretli hesaba geçerseniz böyle şeyleri yaşamazsınız diyen bir hosting firması.

  teknik desteğe durum anlatılınca elimizden birşey gelmez ücretli hesap edinin gibi bir cevapla geri dönebiliyorlar. "veritabanının silineceğine dair hiçbir uyarı vermediniz. kullanım ihlallerinde de böyle bir madde yok." denildiğinde ise o anında cevap veren teknik destek size cevap vermiyor. dili boğazına kaçıyor. üstelik veritabanınızın bir yedeğini de size vermiyorlar.

  özetle ücretsiz hesabına kesinlikle güvenilmez. zaten ücretsiz hesabına hiçbir yerde yazmayan 6000 adet dosya limiti koymuş durumdalar. dolayısıyla 1.5 gb alan vermeleri falan hikaye çünkü her bir dosya boyutu da bir kaç mb'ı aşamıyor limitlere göre. izin verilen maksimum boyutlarda 6000 dosya yükleseniz bile 1.5 gb etmiyor.
 • serverleri ve harddiskleri çöken, binbir türlü emekle hazırladığınız siteyi tamamen sıfırlayan, dakika başı ''her ay yedek alıyoruz, farkımız bu '' demelerine rağmen benim sitemin yedeğini almadıklarını söyleyen lanet oluşum.
  ucuz etin yahnisi hesabı paralı host alacaklara 2 kere düşünmelerini tavsiye ederim.
 • siteniz hiç trafik almıyorsa yada çok az trafik alıyorsa ansızın sitenizi "suspend" edebilen beleş hosting firması.
 • kesinlikle kullanılmaması gereken hosting firması.ben yandım siz yanmayın, 2 haftadır gece gündüz saatlerimi ayırarak wordpress kullanarak özgün içerikli bir blog oluşturdum, yeni bir site olmasına rağmen ziyaretçi sayısı epey fazlaydı. oo iyi ya falan derken birden sayfayı yenilediğimde 000webhost.com sitesine yönlendirdi beni, allah allah dedim, girdim hesabıma baktım, sitem gereğinden fazla cpu kullandığı için kapatılmış, tekrar açılması için premium hesabı satın almam gerekiyormuş.ben naptım bu sitedede değerli cpunuzu aşırı kullandı olm? makale yazmak falan mı kullandı cpunuzu? şimdi yazılarıma ulaşamıyorum, hepsi kayboldu, sizin gibi kazıkçı bir firmadan alır mıyım lan ben premium hesap, yanarsa yansın emeklerim, tokatçıya ekmek yok.

  kesinlikle bedava diye kullanmayın arkadaşlar, bir süre sonra elinizde patlıyor site, emekleriniz boşa gidiyor.

  bu firmayı anca sevgiliye doğum günü hediyesi falan yaparken kullanın, ucuz bir domain firmasından .comlu uzantı satın aldıktan sonra buradan da hostu bedavaya getirebilirsiniz, bir tane wordpress çakarsınız duygusal bir kaç yazı yazarsınız resimlerinizi koyarsınız, güzel bir hediye olabilir.benim emeklerim boşuna gitti bari siz mutlu olun :(