• içip içip geldiği gaz sonucu belki bi iş çıkar diye niyetlenmiş ulvi kişidir. yazıktır. yüklenmeyin ulandır.
  • 10 dakika sonra geri dönüp, ''hangi dns ayarlarını kullanıyorsun'' gibisinden soru sorabilir. işte o zaman gordon freeman edasıyla alın levyenizi...
  • 00.30'da gelenini babamın oğlan duşta, ben de bilmiyorum şifreyi diyerek geri çevirdiği 2-3 aylık ve sadece 1 defa taşındığında gördüğüm komşudur.
  • gecenin 2 buçuğunda "ya hacı şu adsl'i resetsene net gitti" diyen insan kadar terbiyesiz bir insandır.
  • masaüstü bilgisayar ve kablolu modem kullanmamdan mütevellit karşılaşmayacağım durumdur.
  • benim lan bu.. uyku yok gözler faltaşı, yurtta kalıyorum.. yan odadaki kızın tv izlediğini filan duydum, kendisi hafif güzel, kevaşe bi ingiliz atıydı.. neyse bozdum niyeti, çaldım inceden kapısını, dedim "film izlicem ama internetten bakamıyorum, senin internet nası ya da dvd filan var mı?" dvd işin bahanesi tabi, "ben de şimdi izlemeye başladım, istersen beraber izleyelim" der demez odasına daldım.. belli ki onun da canı sıkılmış.. önce adam akıllı film izler gibi yaptık, sonra dokunmalar koklaşmalar filan..

demem o ki hiç bir allahın kulu, kapıyı çalıp o saatte "senin wireless ın şifresi ne yeeaa?" diye iyi niyetli sormaz.. o yüzden sizin de niyetiniz kötü değilse hiç kapıyı açmadan "wireless bozuk, üç gündür çalışmıyo" diye yalan söylemek ya da "siktir git, manyak mısın?" diyerekten karşıdakini bozmak en mantıklısı olacaktır..
  • net 31 cidir :)
hesabın var mı? giriş yap