*

şükela:  tümü | bugün
  • sustum sustum, bugün artık patlamanın eşiğine geldim.

1 yıl önce annemi kaybettik. evin internetinin otomatik ödeme talimatı annemin kartının üzerindeydi. vefat olunca otomatik olarak tüm hesaplar bloke oldu ve o dönem aklımıza bile gelmeyen ttnet faturaları ödenemediği için eve ihbarname geldi. avukat yoluyla, faturanın bedelinin fazlasını aldılar.

direkt turknet' e geçtim. ama onlar rahatsız etmekten bıkmadılar. neredeyse her hafta aranıyorum. telefon numaram benim üzerime olmasına rağmen beni arayıp sürekli anneme nasıl ulaşabileceklerini soruyorlar.
    ''lütfen rahatsız etmeyin, bir daha bu numarayı aramayın. annemi kısa bir süre önce kaybettik ve siz her hafta arayıp annemi sorduğunuzda sinirlerim bozuluyor'' dedikçe aramaya devam ettiler.

ses kaydı aldığımı söyledim. bir daha arandığım taktirde dava açacağımı söyledim. ama aramaya devam ettiler.

bugün yine öğlen saatlerinde arandım. annemi soran kadın, annemin hayatta olmadığını öğrenince, bana internet paketi çakmaya çalıştı. turknet kullandığımı ve gayet memnun olduğumu söyleyince de yüzüme kapattı.

kim lan bu orospu çocukları ? bu ülkede kurumsallık, insanları her türlü taciz ve rahatsız etme hakkını mı veriyor bunlara ?

pazartesi' yi iple çekiyorum. efendilik, tatlı söz bitti bende artık. sonsuza dek bunların bana vereceği rahatsızlığa katlanamayacağım. tüm işi gücü bıraktım, pazartesi günü çağrı merkezlerine gidip yıkacağım ortalığı. ne olacaksa olsun. inşallah haberciler de gelir, bana verdiği rahatsızlığı anlatma fırsatı bulurum.

ilgili donanımhaber konusu: https://forum.donanimhaber.com/…gindeyim--131193670
  • öncelikle başınız sağ olsun, yaptıklarına gelirsek resmen rezillik ötesi. vicdansızlar hadi bir kere olsa nereden bilecekler dersin ama iki, üç, dört kere olursa vicdansızlık. birde ürün satmaya çalışmış o çalışanında suratına tükürmek lazım.

yazıklar olsun...
  • başınız sağolsun.
    beni de durmadan arıyorlar. ve her sefer "almayacağım, bir daha aramayın" diyorum fakat laftan da anlamıyorlar. ayrıca bir de bunların taşere çalışan çözüm ortakları var, onlar da zırt-pırt arıyor. başka bir iss ile 24 ay kampanyalı çalışmaktay(d)ım, onlarla kampanyamın bitiş tarihini takip ediyorlar, bittiği için "bize geçin" diyorlar yüzsüzce. üstelik bunu bölgemde o iss firmasına fiber altyapı vermeyerek yapıyorlar. yani hem o firmaya bölgemde hayat hakkı tanımıyorlar hem de o iss'nin benimle kampanya yenilemesine mani oluyorlar. istanbul'u mafya gibi bölge bölge parsellemişler. kampanyasız da olsa ve daha pahalı hale gelse de kendi iss servis sağlayacımla çalışmaya devam edeceğim. zarardalarmış, bin beter olsunlar.
  • akıllara turkcell'in ölüden cayma bedeli istemesi olayını getirmiştir. şirketler vefat eden insanlardan ne istiyor anlamak güç.
    büyük rezalettir.