şükela:  tümü | bugün
  • güzel yurdum'un kanuna uygun iş yapan nitelikli gözde şirketlerinden birisi.
    ttnet adına güzel bir tarifelerinin olduğunu söylemekteler.
    ilgilenirseniz whatsapp üzerinden kimlik atmanızı istiyorlar. (şaka değil)

ttnet ile zerre alakaları yok. amaçları ne çözebilmiş değilim.
  • benzer numara beni birkaç kez tivibu için aradı. konuşan hanımefendinin konuşma stilinden, jargonundan türk telekom/tivibu adına aramadığını anladım. örneğin konuşmanın başında öksürdü ve "kusura bakmayın biraz rahatsızım da" dedi, "geçmiş olsun" demekle yetindim.

bozuntuya vermedim sabırla dinledim. daha sonra kendilerine "teşekkür ederim ama bende zaten tivibu var" dediğimde, "aa özür dileriz sistemde numaranız gözükmüyor" cevabını aldım. (arada başka konuşmalar da var ama özet geçeyim)

ardından türt telekom' u arayıp numarayı kendilerine bildirdim. dedim "kardeşim bakın bu üç kağıtçılar arıyorlar hadi ben kanmadım ama yaşlısı var, safı var bu duruma bir el atın", teşekkür ettiler ve kendilerinin sadece 444 ile başlayan numaradan aradıklarını söylediler.

son zamanda benzer bir numara beni yeniden aradı. yine bir hanımefendi "sizi tivibu kampanyamız hakkında bilgilendirmek istiyorum"" dedi. "evet hanımefendi, beni daha önce de aramıştınız. şimdi ben size zaten tivibu kullandığımı söyleyeceğim, siz de aaaa numaranız sistemimizde gözükmüyormuş diyeceksiniz" dedim. "evet haklısınız, numaranız sistemimizde gözükmüyor" dedi dayanamayıp gülerek ve birbirimize iyi günler dileyip telefonu kapattık.
  • bu tur numaralar aradığı zaman: 'düşünmüyorum teşekkürler' diyerek suratlarına kapatmak yeterli oluyor.

biraz önce 444 numaradan has mı has türktelekom aradı. 2 yıllık sözleşme karşılığında işyeri sigortası yapacaklarmış.

direkt konuya girdi bacımız, kendi kendine konuşmaya başladı bir ara; sistemden bilgilerim gözükmüyormuş. ben de sordum haliyle konu neydi, diye.

- işyeri sigortası için bilgilendirme amaçlı arıyoruz.
    - düşünmüyorum, teşekkürler.
    - zaten bilglerinize de ulaşamadım, daha sonra tekrar aranacaksınız.
    - dıt dıt dıt dııııt.. dıt dıt dıt dııııt..

ulan sayın gerizekalı, ne diye arıyorsun zaten sistem çalışmıyorsa. ayrıca istemiyorum demişim, ne diye tekrar arattırıyorsun.

valla, call center işi zor hak veriyorum da en zoru gerizekalı olarak yaşamak sanırım.