şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bir klasik. haftada ortalama 2 defa, saat 03:00 ya da 04:00'te yapılan can sıkıcı kesintiler. 10 yıldır mı var, 20 yıldır mı bilmiyorum. saat başı civarı 5 dakika kesilir, süresi dolunca geri gelir. 2011 oldu, aralıksız elektrik sağlayabilmeyi bari becerin amına koyım be.
  • bayaadır olan elektrik kesintileri. 10 sene önce okula gitmediğim günlerde mmo falan oynarken yapılırdı tırt olurdum. 3 sene once celtics nba finali oynarken her gece yapıldı tırt oldum. arada 3 sene ankaradaydım, ama eminim elektrik kesintileri baki kalmıştır.

sanki ben boş gezenin boş kalfası kaldıkça sürecek bu kesintiler. şimdi bir swtor türküsü tutturduk ya, 5-10 güne geri gelmezse namerdim.
  • erenköy civarlarında da hafif çaplı hissedilmiştir.

- her yerde gitmiş.
  • ankara'da da uzun süredir yaşanan kesintilerdir. bazen akşam 16 - 21 arasında yapıldığı da dikkatlerden kaçmamıştır.
  • izmir'de oluyor ara sıra.

kanepeye kaykılmış bir şekilde bilgisayara bakarken çat diye elektrik kesiliyor. istifimi hiç bozmadan uyuyorum, vesile oluyor.
  • ...
  • sivas ilinde tatil günleri bilgisayar başında sabahlama keyfinizin içine eder. sık sık gerçekleşir.
  • bugün itibariyle ataşehir merkezde de yaşanmıştır..
  • uzun zamandır olmuyordu ancak 2 gündür istanbul anadolu yakasının büyük kısmında gerçekleşmiştir.
  • eğer uyurken yakalanırsanız bu kesintilere evdeki elektrikli aletlerin sesiyle birden yerinizden fırlayıverirsiniz. yazıcı olsun, ev telefonu olsun hepsinden bir anda garip garip sesler gelmeye başlar. özellikle yazıcınız gürültülü çalışıyorsa birden harekete geçer ne oluyor lan diye uykunuzdan sıçrarsınız mazallah. ayrıca kombiye de zarar veriyor bu kesintiler. onun için uyumadan önce kombinin şalteri kapatılmalı, yazıcının da fişi çekilmeli.