şükela:  tümü | bugün
  • sürekli rahatsız eden bir numara.

bir de internette turk telekomun numarası diye yalan haber yaymışlar.

numarayı engelledim ama hala arıyor. bi savcı görse de işlem yapsa keşke hiç uğraşasım yok yav.

edit: anlaşılan başlığını açınca ben yeni yazarlık almışlar bir de mesaj atıyorlar silin entryi diye. yok yav.

engelleyin arkadaşlar böyle türk telekom numarası olmaz.
  • neden telefon açılmıyor küfredip kapatılmıyor.
  • savcı da zaten nöbetçi olarak burayı takip ediyordu,
    "acaba bugün sözlük içinde suç ihbarı var mı?" diye.

sanılıyor ki;
    ekşi sözlük suç duyuruları soruşturmasından sorumlu bir cumhuriyet savcısı var!
    7/24 savcısından katibine,
    sekreterinden yazı işlerine kadar tüm büro sözlükte mesai yapıyorlar!
    kullanıcı adı da ekşi sözlük özel yetkili cumhuriyet savcısı muhittin bla bla...

lütfen,
    biraz olsun bilinçli yurttaş olunuz.

cumhuriyet savcılığı'na tek dilekçe ile başvurmanız yeterli.

unutmayınız ki;
    aramadığınız hukuk hakkı,
    yarın size hukuken daha tehlikeli bir sonuç ortaya çıkartabilir.

tehdite, tacize, şantaja ve dahasına maruz kalabilirsiniz.

bu siz de olabilirsiniz,
    sevdikleriniz de.

karar sizin.

not: muhittin ismi hayal ürünüdür.
  • türk telekom mobilin hizmet numarası imiş, türk telekom dış aramalar için kullandığını beyan etti tarafıma.
  • dünden beri yeni telefon sapığımızdır kendileri. aramalarını istemediğimizi söylediğimiz halde günde 8-10 defa arıyorlar. engelledik, engelli geçmişine baktık bugün de 10 defa aradıklarını gördük. türk telekom çalışanı olduklarını söylediler ama numara güven vermiyor. kısacası açmayın, engelleyin gitsin.
  • türk telekomun kampanya bilgikendirme hattı.

gerçekten güven vermeyen bir numara olmasına rağmen, türk telekom müşteri hizmetlerinden sorgulayınca kendi numaraları olduğunu öğrenebiliyorsunuz.

ayrıca çok iyi teklifler yapıyorlar ararlarsa açın derim.

zorunlu edit: turkcell 532li 40 türlü numaradan arıyor, türk telekom da hakeza kırk türlü numaradan arıyor, bazı arkadaşlar hala 444 devrinde kalmış. hoş bu arkadaşlar gerçekten arkadaş'lar'mı yoksa arkadaş mı şüpheliyim.

kutsal bilgi kaynağı denen sözlükte yazıyorlar ama doğru olduğunu bildikleri şeyleri değil düşündükleri şeyleri.

çok zor değil arayıp öğrenin 444lü numaraları arayıp sorun. milleti paniğe düşürmeyin burada.
  • turk telekom genel merkezin numarasi. genellikle taahhut bitmeye yakın ariyorlar. acmamazlik etmeyin ya da acip gecistirmeyin. cidden cok iyi teklifler veriyorlar. ayrica ilk aradiklarinda kabul etmek yerine mumkun mertebe taahhutunuzun sonuna kadar zamanınızı kullanip hep daha iyi bi kampanya talep edin.
  • taahhüt bitimine yakın beni de arayan ve güven vermeyen numara. taşeron çağrı merkezi misiniz diye sormama rağmen ısrarla türk telekom genel merkezden aradıklarında ısrar ettiler. üsteleyince, telefonuma bir sms attılar türk telekom şifreniz diye görevli eleman bu şifreyi bana söyledi. dolandırıcıların bu tarz sms'leri çok rahat attıklarını da bildiğimden kibarca görüşmeyi sonlandırdım. verdikleri teklifler de bir işe yaramıyordu zaten.

türk telekom pazarlama için bu tarz harici numaralar kullanacaksa müşterilere bilgi vermesi lazım. şu gün şu saatte sizi şu numaradan arayacağız diye. telefon dolandırıcılığının gırla gittiği günümüzde insanların şüphelenmesi son derece doğal.
  • beni geçen hafta arayan numara bu.
    kargo şirketidir diye bir ümitle açtığım telefondan çıka çıka türk telekom müşteri temsilcisi çıktı.
    öncelikle sen kurumsal bir şirketsin bu nasıl bir kurumsal numara? bu yapılan dolandırıcılara açıkça yol göstermek değil midir?
    müşterisine saygısı olmayana benim hiç saygım olmaz hiç kusura bakmasın türk telekom. çat diye kapatınca üzülüyorlar sonra. en iyisi hiç açmayın kendi kendilerine takılsınlar.