• geçenlerde aracımı parkedip kartımı bıraktım üzerine sonra bu numara aradı.

kendini tanıttı. beni tanıdığını daha önce iş yaptımızı iddia etti. tabi aracın üzerindeki karttan bilgilerimi öğrendiğini söylemiyor. sonra tarlada bir küp altın bulduğunu bunu nasıl değerlendireceğimizi sordu. yardım istedi.

bende keriz gibi siktir git bokunla oyna diyip kapattım suratına.belki milyoner olabilirdim.

ilgilenen arkadaşlar ulaşıp bulunan hazineden pay alabilirler.

edit: 05312281346 nolu telefondan tekrar aradı. abi bir sürü adam aradı. herkesi neden karıştırıyorsun. biz beraber bölüşürdük. böyle kaça bölücez yapma gözünü seveyim dedi. izmir veya manisaya gel çözelim. şu altınları satalım diyor.

acaba talih kuşu mu kondu başıma..
  • beni de aradı, açtım. ispark görevlisiyim, ödenmemiş park ücretiniz var dedi. altın dolandırıcıları olsa iyiydi, ispark daha kötü sikiyo.
  • geçenlerde aradı "abi ben suri esad bum bum"... dedi. hay allah
  • az önce aradım, konuştuk...

9996, 9997, 9998...

kafamı karıştırmayın şimdi, anlatacam olanları.
  • ilk aradığımda cevap vermedi.
    bokumla oynuyorum sonra dönerim diye sms gönderdi.
    tekrar aradım,
    belli ki desteğe ihtiyacı var. gömü için gerekli 50,000 tl yi eft yapıp gönderdim.
    döneceğim sana dedi. whatsappta çevrim dışı.
    hınzır demek ki altınlarımızı sayıyor.
  • tertip numarasinin benzeri dolandiricilik yontemi, hala yiyenler var demek ki adamlar devam ettiriyorlar.
    https://www.yeniasir.com.tr/…rtiplere-altin-vurgunu
  • kendisini aradım sevgililer gününü beraber geçireceğiz. teşekkürler sözlük.
  • az önce beni aradı. numaramı bile vermedim lan. "ben mr. robot" dedi. "ben de heisenberg" deyince "hodor" deyip kapadı.
  • data trollüğü değil herifçi oğlu sürekli aradığı için ayar oldum. adam baya keriz sandı beni ağırıma gitti. hem eğlence olsun hem insanları ayıktırayım diye paylaştım sadece.

kimsenin başına 3 kuruş için reklam falan musallat etmem. he yapan vardır o ayrı mesele.
  • geçenlerde aracımı park ederken beni aradı, ses vermedim ve öylece bekleştik bir süre.
    sonra bir gün yine aracımı park ederken aklıma geldi ben onu aradım, ses vermedi ve dakikalarca öyle bekleştik, sonra kapattık. çok sonraları duydum ki, hazine bakanlığında çalışıyormuş.

tanım: bir numaradır...
hesabın var mı? giriş yap