şükela:  tümü | bugün
 • 12 yaşındaki bir kız çocuğuna whatsapp ile tacizde bulunan şahısa ait numara.

  söz konusu whatsapp görüşmeleri :
  https://www.facebook.com/…album_id=1079662372118512

  edit : polise ve gerekli makamlara yasal başvurular yapıldı. olayın kamuoyuna duyurulması ve bir bilinç oluşturmak adına bu başlık açıldı.

  edit 2 : şahsın facebook profili kaldırıldı.
 • herşeyin olduğu gibi bununda bokunu cikardigimizin kanıtı.
  sadece suç duyurusunda bulunmak varken buralarda ifşa edilmesini mantıklı bulmuyorum. sorgulamadan etmeden linç kültürünün olduğu bu toplumda bu devam ederse haz etmediğimiz birinin hayatını bu yolla karartabiliriz.
  ayrıca bu sapiklarindan en ağır cezaları almaları şart.
 • kararırsa kararsın amkodumun çocuklarının hayatı
 • yemin ediyorum şu haysiyetsiz pezevenkler yüzünden kendi yaşıtlarımız ile tanışmak için gidip masum bir "merhaba" diyemez olduk.hatta onu geçtim kendi çocuklarımızı masumca oyun oynamak için sokağa salmaya bile korkar hale geleceğiz/gelmiş olanlar vardır.

  tanım:12 yaşındaki hayatının baharındaki küçük kardeşimizi taciz eden hemen paralel oyunu diyerek kurtarabilecek bir aşağılık itin telefon numarasıdır.
 • böyle kişilerin hadım edilmesinin çok önemli olduğunu düşünüyorum .
 • buna adana sokaklarinda doverek 2 tur attiracaksin, millete ibret-i alem olsun. artik pedofilleri caydirmasa bile gozlerini korkutacak eylemler sart oldu. 3-5 babayigitin iki sillesi ile bu is cozulur.
 • tut ki biri senin numaranla photoshop yaparak ''ifşa'' yaptı, o zaman ne yapacaksın?
  biraz düşünceli olun, bu tip şeyleri yargıya taşıyın; yargımız halikulade demiyorum fakat bu ülkede kanunlar var.
  onun işlediği bir suç, fakat senin bu yaptığın şeyin suç olmadığı anlamına gelmez.
  yargıya şikayet edelim, gerekli cezayı görmediğinde burda başlık aç kanunun değişmesini ve cezaların ağırlaştırılmasını istediğine dair, amenna, ama böyle hakimcilik oynamak yanlış.
 • bizim elimizden bişeeeeey gelmiiyuuuu ne yapalııım kiiii ciler hepinizin amk bak gangira gangira sövüyorum size . herkes bulacak o zaman birer tane sapık çıkartacak ortaya ve bu psiliklerden temizlenecek ortalık onlar artık yapmaya korkacak. acaba bunu yaparsam beni götümden sikerler mi sişe sokarlar mı diye . ney miş klavye delikanlısıymış göt yapacak tabi sende mi yapıyorsun yoksa savunanlar size diyorum . yok polis varmış ta adalet varmış ta yarak mış da kürekmiş . insanlığınızı vicdanınızı inandığınız değerleri s2m sizin
 • böylelerini ifşa edenlere klavye delikanlısı benzetmesi yapan sapık sevicileri göstermiş pedofili hastası şerefsizin numarası.

  ifşa edilmesini doğru buluyorum, sokağındaki bakkaldan teyzesinin çocuğuna kadar herkes görsün ki böyle şerefsizlere çoluğunu çocuğunu emanet etmesin.

  ayrıca türkiyede yaşıyoruz bunları ifşa edip internette linç etmezsek çocuğun o saatte o telefonla ne işi vardı diye salarlar bu şerefsizleri. geçen ifşa edileni ertesi gün tutuklayıp ceza evine göndermişlerdi, haber sitelerine konu olmuştu. böylelerini buralarda ifşa edeceksin ki hak ettikleri cezayı alsınlar. yoksa adalet sağlanamıyor.

  edit: işin photoshop olayı da var tabii. ancak ne yazık ki adalet işlemiyor böyle durumlarda suçu işleyen ne kadar gündemde olur ve tepki çekerse, alması gerekene o kadar yakın ceza alıyor.
 • ulan sol frame'de ne zaman bir telefon numarası görsem içimden " yinemi pedofili amk" demeye başladım. bitmiyor orospu çocukları