şükela:  tümü | bugün
 • 12 yaşındaki bir kız çocuğuna whatsapp ile tacizde bulunan şahısa ait numara.

  söz konusu whatsapp görüşmeleri :
  https://www.facebook.com/…album_id=1079662372118512

  edit : polise ve gerekli makamlara yasal başvurular yapıldı. olayın kamuoyuna duyurulması ve bir bilinç oluşturmak adına bu başlık açıldı.

  edit 2 : şahsın facebook profili kaldırıldı.
 • herşeyin olduğu gibi bununda bokunu cikardigimizin kanıtı.
  sadece suç duyurusunda bulunmak varken buralarda ifşa edilmesini mantıklı bulmuyorum. sorgulamadan etmeden linç kültürünün olduğu bu toplumda bu devam ederse haz etmediğimiz birinin hayatını bu yolla karartabiliriz.
  ayrıca bu sapiklarindan en ağır cezaları almaları şart.
 • yemin ediyorum şu haysiyetsiz pezevenkler yüzünden kendi yaşıtlarımız ile tanışmak için gidip masum bir "merhaba" diyemez olduk.hatta onu geçtim kendi çocuklarımızı masumca oyun oynamak için sokağa salmaya bile korkar hale geleceğiz/gelmiş olanlar vardır.

  tanım:12 yaşındaki hayatının baharındaki küçük kardeşimizi taciz eden hemen paralel oyunu diyerek kurtarabilecek bir aşağılık itin telefon numarasıdır.
 • böyle kişilerin hadım edilmesinin çok önemli olduğunu düşünüyorum .
 • buna adana sokaklarinda doverek 2 tur attiracaksin, millete ibret-i alem olsun. artik pedofilleri caydirmasa bile gozlerini korkutacak eylemler sart oldu. 3-5 babayigitin iki sillesi ile bu is cozulur.
 • tut ki biri senin numaranla photoshop yaparak ''ifşa'' yaptı, o zaman ne yapacaksın?
  biraz düşünceli olun, bu tip şeyleri yargıya taşıyın; yargımız halikulade demiyorum fakat bu ülkede kanunlar var.
  onun işlediği bir suç, fakat senin bu yaptığın şeyin suç olmadığı anlamına gelmez.
  yargıya şikayet edelim, gerekli cezayı görmediğinde burda başlık aç kanunun değişmesini ve cezaların ağırlaştırılmasını istediğine dair, amenna, ama böyle hakimcilik oynamak yanlış.
 • böylelerini ifşa edenlere klavye delikanlısı benzetmesi yapan sapık sevicileri göstermiş pedofili hastası şerefsizin numarası.

  ifşa edilmesini doğru buluyorum, sokağındaki bakkaldan teyzesinin çocuğuna kadar herkes görsün ki böyle şerefsizlere çoluğunu çocuğunu emanet etmesin.

  ayrıca türkiyede yaşıyoruz bunları ifşa edip internette linç etmezsek çocuğun o saatte o telefonla ne işi vardı diye salarlar bu şerefsizleri. geçen ifşa edileni ertesi gün tutuklayıp ceza evine göndermişlerdi, haber sitelerine konu olmuştu. böylelerini buralarda ifşa edeceksin ki hak ettikleri cezayı alsınlar. yoksa adalet sağlanamıyor.

  edit: işin photoshop olayı da var tabii. ancak ne yazık ki adalet işlemiyor böyle durumlarda suçu işleyen ne kadar gündemde olur ve tepki çekerse, alması gerekene o kadar yakın ceza alıyor.
 • ulan sol frame'de ne zaman bir telefon numarası görsem içimden " yinemi pedofili amk" demeye başladım. bitmiyor orospu çocukları
 • adamın arkadaş listesindekileri görünce uluslararası sapık ilan ettim.
 • farzet ki bana garezin var, hüsumet var aramızda, yarın birgün bana komplo düzenleyip aradaki konuşmaları silip / photoshop ile konuşma oluşturup başımı yakmayacağın ne belli?
  bu linç sevicilik neden?
  bu kaostan beslenmek nedir?
  efendi gibi yap suç duyurusu, savcılık, polis bi şekilde ilgilenmedi mi, ver bize rezil edelim.
  ha yasal süreç başlattın, bir de ifşa yaptın, biri de gitti vurdu adamı, ne oldu? yeni ünvanın azmettirici, hapiste sabunsuz sikmeseler diye dua edersin ancak.
  akıllı olun akıllı, 2-3 adım sonrasını düşünün, yargıya ve sürece müdahale etmeyin ki hukuk işlesin.