şükela:  tümü | bugün
 • büyük ihtimalle dolandırıcı.
  günlerdir arıyorlar bu numaradan bıkmadan. en sonunda açtım, "alo, alo" dedim, 1 dakika sabrettim ama karşı taraftan tek bir ses gelmedi. gerçi gelmemesi daha iyi, muhatap bulsaydım söyleyeceğim sözler hakaretten davaya sebebiyet verecekti.
  kazançları ne bilmiyorum faturama baktım bir artış yok.

  edit: numarayı google'da sorgulatınca yaklaşık 2000 kişinin bu numaradan şikayetçi olduğunu gördüm.* bu tarz numaralar alenen belliyken bir işlem yapılmaması gerçekten garip.

  edit 2: numara vodafone'a aitmiş fakat sabahın 9unda ısrarla aramaya başlayıp telefonu açsam bile cevap vermedikleri için engelledim numarayı. buraya ağız dolusu küfürler gelecek yazsam olmaz siz benim yerime doldurun.

  edit 3: o kadar çok bu numaradan aranan ve sessizlik dinletildiğine dair şikayet var ki biri demiş ki 2019 ekimden beri her gün arıyorlar açıyorum konuşmuyorlar. vodafone, alenen insanları aylardır telefon sapığı gibi taciz ediyorsun bir avukata çatmana çok az kaldı.
 • vodafone'un twitter müşteri hizmetlerinin söylediğine göre vodafone kampanya birimine ait imiş: https://twitter.com/…tek/status/1279457805431386112 , https://twitter.com/…tek/status/1260824623836471297

  ulan insan websitesine falan koyar, belirtir. neidüğübelirsiz numaradan arayıp 5 saniye sessizlik dinletmek, bir de üstüne "teklif yapıcaz ama önce isminizi söyler misiniz?" demek nedir? bu kadar rezalet bir pazarlama stratejisi görmedim.