şükela:  tümü | bugün
  • suriye rejiminin kontrolünde bulunan bölgeden afrin'e giriş yapan konvoy hakkında net bir bilgi yok. zira bir kesim pkk/ypg/pyd terör örgütüne takviye birlik olarak afrin'e giriş yaptıklarını öne sürerken, diğer bir ise kesim savaş karşıtı olarak burada bulunduklarını iddia etmekte. bu denli büyük bir konvoyun, kamışlı üzerinden suriye rejiminin de desteğiyle afrin'e giriş yapmasının türk medyasında pek yankı bulmamış olması fakat dış basında dikkatle takip edilmesi ayrı bir gariplik.
    https://mobile.twitter.com/…atus/960627953368551426
  • benim anlamadığım biz nasıl olurda bunları patates etmeyiz? benim güzel devletim tamam şimdi bunları direk orada vursak düşmanlarımız hemen sivilleri katlettik bilmem ne yalanıyla herkesi ayağa kaldıracaklar biliyorum fakat neden bir bombalı araç bunlar geçerken tesadüfen patlamıyor?

yani artık düşünce yapımızı değiştirmeliyiz, sağdan olmuyorsa soldan vurup ayten vurmuş diyorlar ben görmedim diyebilmeliyiz. bunca kahpeliğin ortasında başka nasıl varolcağız gerçekten çok zor.
  • savaş karşıtı olarak orada bulunuyorlarsa iki katı bonba gibi bişey atalım. bunların nasıl savaş karşıtı oldukları malum.
  • ne çok konvoy seviyorlar! şırnakta çalıştığım günler geldi aklıma.. her gün bir konvoy olurdu. merkezden cizreye yürüme konvoyları, gerillalarının(!) cenaze konvoyları, ay bu ülke bizi öldürüyor yha .s.s konvoyları vs vs. hiçbir konvoyunda da devletimiz bu insanlara sorun çıkarmadı, umarım bu konvoyun yolunu keser!