şükela:  tümü | bugün
 • iki buçuk senedir çaylak olan , günde ortalama 10 saatini ekşi sözlükte geçiren dostum üzerinden bu haksızlığı paylaşmak istiyorum.adam 2015 in 8'nci ayında düşmüş bu uzun ve meşakatli yola.önceleri sadece okuyarak daha sonra da entryleriyle katkı yapmış bu platforma.ama daha dün 20000 sınırında iken bugün 22210' ncu sıraya gerilemiş.diyebilirsiniz ki normaldir olur öyle.bende öyle düşünmüştüm lakin durum öyle değil 3 farklı arkadaşımdan teyit ettim onlar da 1500 ila 3000 sıra gerilediklerini ve ne zaman bu 20000 sınırına gelseler böyle olduğunu söylediler.benim aklıma gelen ya bu arkadaşlar çok şanssız algoritma onlara vuruyor ya da araya adam alıyorlar.seslerini duyurmak için rica ettiler.umarım bu arkadaşlar ve onların durumunda olanların durumu düzelir.yazık gerçekten.
 • araya gerçekten adam aldıklarını mı düşündünüz lan. olum devlet dairesi mi burası ahaha. komik düşünce.
 • 0'a geldikten sonra başvurusu kabul edilmeyip tekrar 20000'lere göderilip 1-2 sene daha bekletilmemektir. bu oynamalar hep oluyordu. demek ki bazı çaylakları bazı çaylakların önüne geçiren bir şey var.
 • olur oyle. once 2000. siradasindir, ertesi gun bir bakmissin yuz bin kisi gerilemissindir, sonraki gun bininci siraya ilerlersin, sonra yine bes yuz bin kisi araya girmistir. tam ''baslayacam boyle ise sizin olsun sozlugunuz'' der iki gun sonra yanlislikla sozluge girersin, bir bakmissin yazar olmussun.

  tavsiyem 10-15 tane tanimli entry girip biraksinlar ama her gun hesaba giris yapsinlar.
 • girdiği entry'ler formata uygun mu? sözlüğe katkı yapacak girileri var mı?

  bu gibi konularda kafa yorması gereken yazar adayının arkadaşının hezeyanı olabilir bu haksızlıktan ziyade.

  ben kendi adıma 1,5 yıl bekledim. sözlüğe ilgim kaybolmaya başladığı bir anda e-posta adresimdeki o mesajı gördüm ve 2 ay önce yazar yapıldığımı öğrendim.

  sonra ne mi oldu? biz büyüdük ve kirlendi sözlük...
 • o süreyi etkileyen bi şey değil. ben 1000. sıradayken 12bine düştüm. 2 gün sonra yazarlık onayı geldi. vardır bir sistemleri elbet.