şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bir kişi haricinde kimse için bir anlam ifade etmeyen plaka.

  oldu o zaman tüm kızdığımız, sinir olduğumuz plakalar için başlık açalım, sonra plaka sahibi gelip nasıl olsa ekşi'de plakasını arar, bu yazdıklarımızı görünce "hmm yanlış yapmışım" bilinciyle gider sakin sakin araç kullanmaya başlar.

  adam işe geç kalmış işte ne var anlamayacak???

  trafiği tehlikeye attığını düşünüyorsan şikayet mercii burası değil, seni şuraya alalım.
 • 08.45 civarında eskişehir yolu'nu birbirine katan beyaz audi a5'tir.

  sabah sabah 82km/sa radarının olduğunu göre göre neden bir insan makaslar atıp, önündeki arabaların poposuna dayanır izahı pek mümkün değil bence.

  edit: işine geç kalan adam soldan yardırır gider. böylesine magandalık yapmaz sevgili suser. ha, duyarcı tayfanın geleceğini kestirmek de güç değildi. bunların listesini yapmaya kalksak buradan ay'a yol olur o aşikar elbet. o yönlendirdiğiniz platforma da zamanında ters yönden (bakın, karşı şeritten ters yönden giden) arabanın fotoğrafını (ki, konumu plakası her şeyi gözüküyordu) göndermeme rağmen bir işlem yapamayacaklarını belirttiler. yine, millet yine ters yönden trafiği arap saçına çevirirken de polisi aradım, kimse gelip ilgilenmedi. ondan mütevellit, bu trafik çılgınlarının plakaları burada birer not olsun deyu.
 • sahibi abuzittin efendidir.