• doblo tarzı ticari araç sahiplerinin çoğunun orospu çocuğu olduğunu tasdikleyen bir video. önce zavallının üzerine işiyor, sonra araba ile üzerinden geçiyor. kan dondurucu... keşke izlemeseydim. şu yaratıklara hadım şart ki bir daha üreyip genini aktaramasın. orospu çocukları.
  • bir adet orospu evladına ait plakadır. yeri yurdu buluna götüne arabası sokulasıca.
  • up bu şerefsizi bulalım.
  • gün geçmiyor ki şu güzel gözlerim bir orospu çocuğunu daha keşfetmesin.

sahibinin acilen sikilmesi gereken araç plakası.
  • aletini kesip arkasina sokup gezdirilmesi gerek orospunun tekine ait plakaymis yazik cidden yazik.
  • bu orospu evladının plakasını gerekli yerlere ilettim. gereği yapılacak.

edit: “o saatte dışarda ne işi vardı" diyen tipler gelmiş. ağzı var dili yok hayvan arkana bakmadan kaçmak nasıl bir insanlıktır? sizin de o orospu çocuğu gibi vicdanınızı sikeyim!
  • köpeklerin önünde işemek ne zamandır suç. ahlakı bozuldu sanki hayvanın. hayvanseverlerin içinde çok fazla ruh hastası var.

ortada köpeğin önünde işemek ne diyerek cazgırlık yapan sözde hayvanseverin lincinden kaçan bir gariban var. karşısında ki insanla adam akıllı iletişim kursa o köpek arabanın altında kalmayacaktı şöför kadar kadının da suçu var.

ben çok hayvanseverim diye ortalarda pos kasıp çığırtkanlık yapacağınıza insanlarla daha doğru iletişim kurun.

edit büdüt :

hayvansever hanımefendiden basın açıklaması yapmış. gülerek paylaşıyorum.

--- spoiler ---

arkadaşlar biz şimdi jandarmaya gidiyoruz evet bir canımızı kaybettik.?? bu şahıs her ne olursa olsun cezasız kalmıcak. öyle ulu orta yerde işiyorum diyemez.biliyoz mu ne için ordaydı. alınacak peşındeyiz . biz üstüne gelmeseydik görmeseydik ne olacaktı.hiç dúşündünüz mü ?

ulu orta meydanda tuvaletı yapılmaz. orda bîr sürü kayalık çalılık vardı. neden özellikle o alanı tercih etmişti. sîzler için o can önemli olmayabilir ama benim için çok önemli. elimle besliyorum hergün emek veriyorum.

lütfen yorum yaparken şahsıma değil o canı düşünerek yorum yapın.benle sorunu olanlar lütfen sayfami işgal etmeyin. boş boş yorum yapmayın.burda anlaşılıyo ki sizin o can umrunuzda bile değil. yazıklar olsun size...
    --- spoiler ---
  • ufak bir para cezasıyla hayatına devam edecek bu amk çocuğu.

bunun gibi orospu çocuğu varlıklara caydırıcı cezaları vermedikçe maalesef bu görüntüler devam edecektir.
  • öncelikle plaka sahibinin bir orospu çocuğu olduğu konusunda sanırım hepimize ortak noktada buluşuyoruz.

tamam da, kadının tepkisi harbiden biraz fazla olmamış mı olayın başında? adam köpeğin üzerine falan mı isemis çözemedim.

köpeklerin önünde isemisse eğer, bu kadar bağıracak ne vardı ablam?

adama bağırıp çağırıp üzerine yurumesen, herif iseyip gidecek belki.

adam da dumura uğradı, panikle bastı hayvancagizi ezdi.

şahsen şoför kadar, kadında da sorumluluk olduğunu düşünüyorum.
  • burda ki çığırtkan hayvanseverin köpekleri tanımadığı belli. oyuncu köpekler birisi tuvaletini yapıyorsa yakınına gelir. iş bittikten sonra koklar sonrada kendi kokusunu bırakmak için üzerine işer o bölgenin.

köpek ezilmeden körmüsün orası ağaçlık demeye çalışıyor hanımefendi. tek derdi buraya işeyemezsin diyerek garibanı ezmek .yaşlı adam bırak işesin işte. amcamız özür dileyip kaçtığına göre efendi birine benziyor.

videoda ki kendini hayvansever sanan kadın agresifliğiyle hem köpeği yaktı hem de bir amcayı. linç ederken tekrar düşünün.
hesabın var mı? giriş yap