*

şükela:  tümü | bugün
  • ne yazabilir ne söyleyebilirim ki ? her şey açık! bimer e bildirmek bir kaç dakikamızı almaz lütfen. hiçbir canlı bunu hak etmiyor! video için

gecikmeli edit: öncelikle bunun için özür dilerim, açıklamayı düzgün yapamadım.

içerik +18 !
    herkesin kaldıramayacağı görüntüler ve iğrendirici bi şahıs, ölü bi can bulunmaktadır.

sevgili okurlar ve yorumlarını esirgemeyen yazar arkadaşlarım. öncelikle hepimizin bildiği gibi sebeplerimiz sonuçlarımız ne olursa olsun hiçbir canlı ölüme terkedilip gidilemez ki bilmeden olsa bile kaçılmaz! nereye kadar kaçabilirsin!

adamın hatası olduğu gibi bu hatayı ona yaptıran, eğer kadın o kadar konuşmasa köpeğe bir şey olmazdı diyenler için, biz olayın sadece bir kaç saniyelik kısmını görüyor ve biliyoruz ve gördüklerimizde kadın ın ‘ortalık’ yere köpeklerin yanında önünde çişini yapmasına sinirlenişi kabullenmeyeşi ve ardından bir canın gözlerinin önünde kaybedişi ve çıldırışı..

evet görünen bu! ve birçoğunuza göre daha az konuşsaydı da o adama o kazayı yaptırmasaydı! peki şunu düşünüyor musunuz ‘canımınızın istediği her yere sırf açık alan diye işleyebilir miyiz ? ‘ tabii ki hayır!
    kadın köpeğin yanında, önünde kıyısında köşesinde işenmesini doğru bulmuyor ki daha önce yaşamış ya da oralarda farklı olaylarla karşılaşmış ki bu tavrı sergiliyor. -son zamanlarda yaşananlara bakılırsa eğer başka şeyler olabileceğini düşünmesi de çok haklı-

kadın sözde hayvansever ya da değil atıp tutmamak gerek olayı feministlikten tutunda konudan bağımsız yerlere çekmemek gerek.

madem kadını bu kadar haksız buluyorsunuz neden diye sorun o halde neden parlamış bu kadar diye, ve sonucunu öngörememesi onun hatası değil. fakat sonucunda o canı öldüren -kasıtlı ya da kasıtsız- kişinin kaçması bi hatadır işte!

son olarak, daha önce de köpeklerin içtikleri suyun içine işenmesine sinirlendiklerini söylemeden geçmeyeyim ve yemek bıraktıkları yerlerin insanlar tarafından böyle hor kullanılması ne derece doğru ?
  • doblo tarzı ticari araç sahiplerinin çoğunun orospu çocuğu olduğunu tasdikleyen bir video. önce zavallının üzerine işiyor, sonra araba ile üzerinden geçiyor. kan dondurucu... keşke izlemeseydim. şu yaratıklara hadım şart ki bir daha üreyip genini aktaramasın. orospu çocukları.
  • aracı kullanan kişi bir cahil ve canidir. çok açık ve net. anladığımız kadarıyla önce köpeklerin bulunduğu bölgeye işeyen bu cani, ardından olay yerinden uzaklaşırken bir köpeği de vahşice ezerek öldürmüştür.

edit: imla
  • bir adet orospu evladına ait plakadır. yeri yurdu buluna götüne arabası sokulasıca.
  • gündemde tutulması gerekilen gavat plakasıdır.
  • up bu şerefsizi bulalım.
  • gün geçmiyor ki şu güzel gözlerim bir orospu çocuğunu daha keşfetmesin.

sahibinin acilen sikilmesi gereken araç plakası.
  • bir adet pislik, igrenç bi yaratık barındıran video. cezasız mı kalacak bu pislik şimdi? yahu degişsin artık şu ulkede bişiler. can alan bu yaratıklar nasıl para cezası ile sıyrılır işin içinden?

edit; adamı savunmak için saçma sapan mesajlar atmayın.
  • bu orospu evladının plakasını gerekli yerlere ilettim. gereği yapılacak.

edit: “o saatte dışarda ne işi vardı" diyen tipler gelmiş. ağzı var dili yok hayvan arkana bakmadan kaçmak nasıl bir insanlıktır? sizin de o orospu çocuğu gibi vicdanınızı sikeyim!
  • köpeklerin önünde işemek ne zamandır suç. ahlakı bozuldu sanki hayvanın. hayvanseverlerin içinde çok fazla ruh hastası var.

ortada köpeğin önünde işemek ne diyerek cazgırlık yapan sözde hayvanseverin lincinden kaçan bir gariban var. karşısında ki insanla adam akıllı iletişim kursa o köpek arabanın altında kalmayacaktı şöför kadar kadının da suçu var.

ben çok hayvanseverim diye ortalarda pos kasıp çığırtkanlık yapacağınıza insanlarla daha doğru iletişim kurun.

edit büdüt :

hayvansever hanımefendiden basın açıklaması yapmış. gülerek paylaşıyorum.

--- spoiler ---

arkadaşlar biz şimdi jandarmaya gidiyoruz evet bir canımızı kaybettik.?? bu şahıs her ne olursa olsun cezasız kalmıcak. öyle ulu orta yerde işiyorum diyemez.biliyoz mu ne için ordaydı. alınacak peşındeyiz . biz üstüne gelmeseydik görmeseydik ne olacaktı.hiç dúşündünüz mü ?

ulu orta meydanda tuvaletı yapılmaz. orda bîr sürü kayalık çalılık vardı. neden özellikle o alanı tercih etmişti. sîzler için o can önemli olmayabilir ama benim için çok önemli. elimle besliyorum hergün emek veriyorum.

lütfen yorum yaparken şahsıma değil o canı düşünerek yorum yapın.benle sorunu olanlar lütfen sayfami işgal etmeyin. boş boş yorum yapmayın.burda anlaşılıyo ki sizin o can umrunuzda bile değil. yazıklar olsun size...
    --- spoiler ---