• karışık bir nick değil, zira çok basit.

-071501 ...................... [amerikan format] ekşiye kayıt tarihi
    -0 .................................[boşluk]
    -345439 .......................[baba istanbullu(34) öğretmen, anne sakaryalı(54) ev hanımı, kendisi kırklarelide(39) doğmuş]
    -1410 ...........................[doğum tarihi, yaşını belirtmek istemeyen izleyici]
    -726324100634059 .....[telefon imei kodu, nokia 3310]
  • muharrem ince'yi desteklediğim için aktroll olduğumu iddia eden dandik troll.

(bkz: engelle geç)
  • herkese, cümlede bir iki değişiklik yaparak aktroll yazan. siyasetten ve fikirlerden anlamadığını düşündüğüm sözlük yazarı.

şu yazarı pozitif karmaya çıkarmış olmak da biz diğer sözlük yazarlarının hatasıdır emin olun.
  • özel mesajla insanlara küfür eden bir zavallı.
  • aktroll. yazdıklarını ciddiye almayın. engelleyin geçin.
  • alakası olmayan bir konuyla başlık altıma aktroll yazan boş tip. kendi trollüklerinin üzerini kapatmaya çalıştıklarını anlamıyor sanki kimse.
  • desteklediği ideoloji(!)'nin dışında fikir beyan ederseniz sizi aktroll olmakla suçlayabilen bir suser. kendisi ile iddiaya girmek isterim. eğer ben bir aktroll isem, ya da herhangi bir konuda nokta kadar bir menfaati için entry giren bir adamsam en adi orospu evladıyım. peki sen iftira atıyorsan aynısı sana gelsin mi? kabul ediyorsan oyna devam.
  • sözlüğe geldiğimden bu yana muhalif çizgimden hiçbir zaman şaşmamış biriyim ve iktidara olan nefretimi de beni tanıyanlar iyi bilir lakin gelmiş nick altıma gizli aktroll yazmış. bu nasıl kafa çözemedim henüz.

ulan 31 yıllık yaşamım boyunca akp'ye oy vermeyen bana gizli aktroll denildi bu platformda. harbiden hayret ediyorum. daha neler diyecekler bakalım an itibariyle beklemedeyim.

t: saçma bir yazar(!)
  • yedi nonilyon yüz elli oktilyon yüz üç septilyon dört yüz elli dört seksilyon üç yüz doksan bir kentilyon dört yüz on katrilyon yedi yüz yirmi altı trilyon üç yüz yirmi dört milyar yüz milyon altı yüz otuz dört bin elli dokuz şeklinde okunan sayıdır.
  • ekşi sözlükte önüne geleni aktroll ilan eden eşşşşşeklerden sadece bir tanesi. hiçbir şey dememenize rağmen sizi aktrollükle suçlayabilen bu cinsler 91 iq’sunu ekşi sözlükte 92’ye zorlamaya çalışıyor.

iletişim adresi: tık
hesabın var mı? giriş yap