şükela:  tümü | bugün
  • kartalyuvası'ndan aradıklarını söyleyip şahsınıza özel 2 adet orjinal formayı indirimli fiyattan adresinize gönderebileceğini söylerek satış yapmaya çalışan bir numara.

    ilk aradıklarında takımı takip edip etmediğinizi, maçlara gidip gitmediğinizi falan sorarak sohbet havasında konuya giriyorlar. 2 adet formayı indirimli fiyattan adresinize gönderebileceklerini, aras kargo ile çalıştıklarını ve kapıda ödeme yapılabileceğini anlatıp güven sağlamaya çalışıyorlar. buraya kadar her şey çok güzel ancak bir de bakıyorsunuz ki kartalyuvası'nın taraftar hattı bu değil. 0850 399 1903 dışında bir numara kullanmıyor kartalyuvası. ve dahası; heryerde duyuruları var telefon yoluyla asla satış yapmıyoruz diye.

    her neyse, siz siz olun dikkat edin. internet aramalarında da bu konuda şikayetler mevcut.
  • kartal yavası gibi arayıp indirimli forma satmaya çalışıyorlar hala. yalan dolan tabi. siz nesiniz, resmimisiniz dedigimde bir anda heyecanla telefonu kapatan çalışanlara sahip.
  • kartal yuvası'nın bir şekilde bu numaran arama yapan kuruma ulaşıp duruma el koyması gereken telefon numarasıdır.
    günün alakasız saatlerinde sürekli arıyorlar. kişisel telefon bilgilerimi satan firmaya ayrıca saydırdığımı da belirtmek isterim.