şükela:  tümü | bugün
 • kartalyuvası'ndan aradıklarını söyleyip şahsınıza özel 2 adet orjinal formayı indirimli fiyattan adresinize gönderebileceğini söylerek satış yapmaya çalışan bir numara.

  ilk aradıklarında takımı takip edip etmediğinizi, maçlara gidip gitmediğinizi falan sorarak sohbet havasında konuya giriyorlar. 2 adet formayı indirimli fiyattan adresinize gönderebileceklerini, aras kargo ile çalıştıklarını ve kapıda ödeme yapılabileceğini anlatıp güven sağlamaya çalışıyorlar. buraya kadar her şey çok güzel ancak bir de bakıyorsunuz ki kartalyuvası'nın taraftar hattı bu değil. 0850 399 1903 dışında bir numara kullanmıyor kartalyuvası. ve dahası; heryerde duyuruları var telefon yoluyla asla satış yapmıyoruz diye.

  her neyse, siz siz olun dikkat edin. internet aramalarında da bu konuda şikayetler mevcut.
 • kartal yavası gibi arayıp indirimli forma satmaya çalışıyorlar hala. yalan dolan tabi. siz nesiniz, resmimisiniz dedigimde bir anda heyecanla telefonu kapatan çalışanlara sahip.
 • kartal yuvası'nın bir şekilde bu numaran arama yapan kuruma ulaşıp duruma el koyması gereken telefon numarasıdır.
  günün alakasız saatlerinde sürekli arıyorlar. kişisel telefon bilgilerimi satan firmaya ayrıca saydırdığımı da belirtmek isterim.
 • az önce kartal yuvasından aradıklarını iddaa edip imzalı formamızın 169tl yerine 120tl olduğunu bildirdiler. ikinci formaya da sade ve sadece 70tl'ye sahip olabileceğimi söylediler.

  aradığın numara kartal yuvasının değil, bu çakallığınızı yiyen var mı dediğimde ise, "efendim biz kartal yuvasından aradığımızı söylemedik zaten, beşiktaş jimnastik kulübünden arıyoruz. numaramızı sorgulatıp isterseniz bize dönüş sağlayabilirsiniz." diyip telefonu suratıma kapattılar.

  böyle şerefsizlere paranızı kaptırmayın aman diyim.
 • az önce beşiktaş jimnastik kulübünde aradıklarını, yeni formaları indirimle 120 liraya alabileceğimi söylediler.

  - düşünür müsünüz ? diye sordu.

  bende düşünürüm ama bir araştırayım dedim. zaten tahmin ediyordum dolandırıcı olduklarını her ilde kartal yuvası var ordan alabilirsiniz formayı.