şükela:  tümü | bugün soru sor
  • fenerbahçe kulübü veya fenerium ile bir ilgisi bulunmayan, sağı solu arayarak muhtemelen sahte ürünler satan bir oluşumun telefon numarasıdır.

buradan bir şey almayın, ararlarsa tepkinizi gösterin.

fenerium’ un resmi tele satış numaraları: 0 850 290 1907 ve 0 216 290 1907

kaynak: https://twitter.com/…rium/status/949184466198593536
  • az önce aradılar. fenerbahçe spor kulübü’nden dediler. liseliler anlamaz ama bilal aziz mi? diyecektim. neyse.

ali koç’un kulüp başına gelene kadar kampanyalarla ilgilenmediğimi söyleyince iyi günler diyerek kapattılar. seçim yaklaşırken niye aradılar anlamadım.
  • aylardır arada bir arayıp forma satmaya çalışan dolandırıcı numarası. ben resmi sanıp kibarca reddediyordum. şimdi bir daha ararlarsa küfrü basacağım.
  • çakma forma satan garip telefon hadi futbolcu imzalarını kendiniz attınız bari isimleri doğru yazın "valbueno" nedir amk
  • biraz evvel sahte imzalı çakma forma yanında da ali koç başkan fener şampiyon atkısını 150tl’ye kapıda ödemeli satmaya çalışan dolandırıcı numarası.

ben ne mi yaptım?
    konuşma sırasında hakkari şemdinli’den bir adresi internet üzerinden bulup oraya yolladım. ben ege bölgesindeyim *
  • az önce beni aramış numara. 150 liraya forma satmak istediler. ben de ali koç telefonla satış yapmadıklarını bu şekilde arayanların dolandırıcı olduğunu söyledi dedim. isterseniz numaramızı kulübe verebilirsiniz dedi. tamam ben öyle yapayım en iyisi dedim kapadım.