1. bir dolandırıcılık numarası
    şöyle bir sms gönderiyorlar:

tebrikler! kredi kartı ile fatura ödemelerinizden kazandığınız para puanınız 200tlye ulaşmıştır.
    08502200505 i arayarak dakikalarınızı aktifleştirin

aşağıda da dolandırılmaktan zor kurtulan müşteri şikayeti:

http://www.numarasikayet.com/…do?sorguno=8502200505
  2. dün tarafıma gelen mesajı gönderen numara. kendilerine küfürlü bir cevap attım.
    "200 lirayı vereyim, ben senin ananı aktifleştireyim" şeklinde.
  3. yaklaşık 15 dakika önce telefonuma gelen ama şahsım tarafımdan bir tarafıma bile takmadığım dolandırıcılık ürünü olduğu 200 metre öteden belli olan numara. arkadaş şu kafayı niye başka işlerde kullanmazlar ki? varsa yoksa dolandırıcılık,şarlatanlık,kaypaklık,kolay para.. neyse oltaya gelmeyelim yani.
  4. 08502200505 numarasından az önce aldığım mesaja göre kazanmışım yine. paralar, paralara bağlı olarak dakikalar, allam ben ne çok kazanıyorum, ne şanslıyım ben. hep sürekli bir şeyler kazanıp duruyorum.
    kazanmak için gelmişim bu dünyaya ben. ben var ya ben, sizin...
  5. ne zaman şu siteden banka kredilerine basvurmaya calışsam bana sms yollayan numara.
  6. 200 tl kazandığımı iddia eden bir şebekenin telefon numarası. işin ilginci ise mesajı gönderen numara 553 ile başlıyor, mesaj içeriğinde de bu 850 li numarayı aramamız gerektiği söyleniyor.
  7. an itibariyle bana da gelmiş bulunan smsdir. 05074317610 nolu telefondan gönderilmiştir. enaz yarışmacıların seçenek eleme yöntemiyle ilk saniyede dolandırıcılık yapılmak istekleri anlaşılır.
    200tl puan için bankalar önce adamın ciğerini alırlar..
  8. 05314915646 nolu telefondan gönderilen mesaja konu numara. dolandırıcı oldukları bilmem kac metreden belli, sallamayın sallatmayın...
  9. az önce anneme mesaj göndermiş olan numaradır. annem aramış para puanlarımı aktif etmek istiyorum demiş ve suratına kapatmışlar. sonra hat kesildi sanmış ve ikinci kez aramış, gene suratına kapatmışlar. bu aramalarda hiçbir kredi kartı bilgisini ya da ismini cismini söylememiş ama gene de telaşlanıp bana geldi ve durum açıklığa kavuştu... velhasıl sakın aramayınız , aratmayınız.

08502200505 hakkında bilgi verin