• benim aramadığım aramak istemediğim ama günde 10 kere beni arayan numara.sapık mısınız lan!
 • son 4 gündür günde 4-5 kez arıyorlar, her seferinde kapatıyorum yine arıyorlar. finansbankla işim olmadı şimdiye kadar, olmaz da.
 • akşamın aha bu saatinde arayan finansbankın numarası. 0900 varsa açmayacaksın demek isterdim ama açıp da dinlerseniz bir ay rahatsınız.
 • kredi kartından nakit çektirtmeye yemin etmiş numara.

  "sizi çok şahane bir teklif için arıyoruz, dinlemek için 1'e basın." (2 ya da başka bir seçenek yok, telefonu kapatırsanız, o mesajı dinletene kadar tekrar tekrar arıyorlar)

  eeeh, tamam la anlat deyip, 1'e basarsanız, uzun uzun anlatmaya başlıyor sistem. elbette burada da istemiyorum gibi bir seçeneğe ulaşamıyoruz (ben ulaşamadım henüz), telefonu kapatıyoruz ve tekrar arıyor sistem...

  sonra vay efendim neden kartınızı iptal ettiriyorsunuz, vay efendim neden kampanya anlatan temsilcilere çemkiriyorsunuz?
 • 5 gündür günde 10 kez aramaktan çekinmeyen sapık bir operatörce yönetilen numara.
 • dönemlik tacizciliğine an itibariyle başlamış olan numaradır. günün her saati ve en münasebetsiz anında arayabilme özellikleri var. hadi diyelim açtın insan gibi efendim diyorsun anlattığını dinliyorsun, teşekkür ederim ihtiyacım yok diyosun bir de üstüne azar işitiyosun. bir keresinde boş bulunup açtım. bilmem ne kadar mebla nakit veriyorlar taksitle ödüyorsun kampanyasıymış. teşekkür ederim şu an ihtiyacım yok eğer olursa bankanızı ararım dedim. demez olaydım. önce nasıl nakde ihtiyacım olmazdan girdi bir güzel azarladı, sonra ama şu an geçerli bu kampanya daha sonrasında böyle birşey olmayacak diye ahkam kesti, en son olayi hiç mi borcunuz harcınız yoka getirdi. sanane lan manyak, almıyorum alla alla. belki zaten yığınla borcum var ve alsam dahi ödeyemeyeceğim. ve ya borcum yok rahat rahat para biriktiriyorum zaten neden durduk yere borç yaratayım kendime. sen satış yapıcaksın diye ben neden borcun altına gireyim. benim konuştuğum acemi satışcıydı, satış yapamayınca sinirini bana belli etti diycem ama her arayan çağrı merkezi elemanı böyle. illallah dedirtti artık finansbank.
 • 5 dakika içinde üç seferdir arayıp konuşmadan sadece nefes alıp veren kişiyle muhattap olduğum numara. bildiğin sapık bu be, telefon bağlanıyo belli işte sesler geliyo arkadan ama beni arayan anca nefes alıyo. yine arıyo ama açmaya korkuyorum üfle de serinlesin falan der diye :/
 • 5 günde 3 kez arayan numara, bir bant kaydı çıkıyor kapatıyorum telefonu yüzlerine her seferinde ama bu nereye kadar gidecek bilemiyorum:)
 • açıp masanın üstünde bırakıyorum, benimle beraber müzik dinliyor dakikalarca.
  çok uyumlu
 • bundan bir ay kadar önce yoğun şekilde bunların tacizine maruz kalmıştım. en son ağzıma geleni söyledim, bir daha kendileri tarafından aranmak istemediğimi belirttim. "taam la taam" diyip kapattılar.

  gelgelelim son bir haftadır aynı yoğunlukta taciz ateşi yine başladı. bu defa farklı bir yöntem uyguluyorum. telefon çalıp da bunların aradığını görünce hemen suratlarına kapatıyorum. bazen günde bir defa, bazen de 5-10 defa arıyorlar. böyle de ilginç bir metotları var, çözemedim.

  hedefim, bir şekilde bunların istatistiklerine girmek. kayıt mayıt, mutlaka bişiler tutuyorlardır. işte, hakkımda "suratımıza en çok telefon kapatan şahıs bu" diye üstlerine, müdürlerine rapor versinler istiyorum. uzun uzun ismime, telefon numarama bakıp "vay orospu evladı, yılmak yok aramaya devam arkadaşlar" desinler istiyorum. böyle bi sinir harbi başlattım. moral motivasyonum üst düzeyde. sonuna kadar gitmeye kararlıyım.