• benim aramadığım aramak istemediğim ama günde 10 kere beni arayan numara.sapık mısınız lan!
 • son 4 gündür günde 4-5 kez arıyorlar, her seferinde kapatıyorum yine arıyorlar. finansbankla işim olmadı şimdiye kadar, olmaz da.
 • akşamın aha bu saatinde arayan finansbankın numarası. 0900 varsa açmayacaksın demek isterdim ama açıp da dinlerseniz bir ay rahatsınız.
 • kredi kartından nakit çektirtmeye yemin etmiş numara.

  "sizi çok şahane bir teklif için arıyoruz, dinlemek için 1'e basın." (2 ya da başka bir seçenek yok, telefonu kapatırsanız, o mesajı dinletene kadar tekrar tekrar arıyorlar)

  eeeh, tamam la anlat deyip, 1'e basarsanız, uzun uzun anlatmaya başlıyor sistem. elbette burada da istemiyorum gibi bir seçeneğe ulaşamıyoruz (ben ulaşamadım henüz), telefonu kapatıyoruz ve tekrar arıyor sistem...

  sonra vay efendim neden kartınızı iptal ettiriyorsunuz, vay efendim neden kampanya anlatan temsilcilere çemkiriyorsunuz?
 • abartmıyorum günde en az 5 kere arayan yeni sapığım. hattın diğer ucunda dandik bir maaş için bu işi yapan kişinin de bunu zevk alarak yapmadığını bildiğimden açıp ağzıma geleni söylemiyorum. pazartesiden cumaya böyle takılıp gidiyoruz işte.
 • 5 gündür günde 10 kez aramaktan çekinmeyen sapık bir operatörce yönetilen numara.
 • dönemlik tacizciliğine an itibariyle başlamış olan numaradır. günün her saati ve en münasebetsiz anında arayabilme özellikleri var. hadi diyelim açtın insan gibi efendim diyorsun anlattığını dinliyorsun, teşekkür ederim ihtiyacım yok diyosun bir de üstüne azar işitiyosun. bir keresinde boş bulunup açtım. bilmem ne kadar mebla nakit veriyorlar taksitle ödüyorsun kampanyasıymış. teşekkür ederim şu an ihtiyacım yok eğer olursa bankanızı ararım dedim. demez olaydım. önce nasıl nakde ihtiyacım olmazdan girdi bir güzel azarladı, sonra ama şu an geçerli bu kampanya daha sonrasında böyle birşey olmayacak diye ahkam kesti, en son olayi hiç mi borcunuz harcınız yoka getirdi. sanane lan manyak, almıyorum alla alla. belki zaten yığınla borcum var ve alsam dahi ödeyemeyeceğim. ve ya borcum yok rahat rahat para biriktiriyorum zaten neden durduk yere borç yaratayım kendime. sen satış yapıcaksın diye ben neden borcun altına gireyim. benim konuştuğum acemi satışcıydı, satış yapamayınca sinirini bana belli etti diycem ama her arayan çağrı merkezi elemanı böyle. illallah dedirtti artık finansbank.
 • 5 dakika içinde üç seferdir arayıp konuşmadan sadece nefes alıp veren kişiyle muhattap olduğum numara. bildiğin sapık bu be, telefon bağlanıyo belli işte sesler geliyo arkadan ama beni arayan anca nefes alıyo. yine arıyo ama açmaya korkuyorum üfle de serinlesin falan der diye :/
 • 5 günde 3 kez arayan numara, bir bant kaydı çıkıyor kapatıyorum telefonu yüzlerine her seferinde ama bu nereye kadar gidecek bilemiyorum:)
 • açıp masanın üstünde bırakıyorum, benimle beraber müzik dinliyor dakikalarca.
  çok uyumlu