şükela:  tümü | bugün
  • çaldırıp çaldırıp kapatan numara. 0850 ile başlamasından mütevellit önemsemedim ama bir yerden sonra iyice sıktı ve siz ne ayaksınız diye arayayım dedim. telefona bant kaydı çıktı. yandex tarafından bilmem ne güncellemesi yapmak için aradık sonra tekrar arayacağız dedi bant kaydı. kurtuluş yok yani.
  • bi yandex sapığımız eksikti o da oldu. düzenli aralıklarla gün içerisinde 3-4 kere arayan numara. genelde hat düşmüyor, hat düştüğü zaman da yandex'ten arıyoruz, ankara, izmir, istanbul firmalarının kayıtlarını güncelliyoruz diyor. eskişehir burası diyorum. kapatıyor saygısızca.

yaklaşık 1 senedir, bazen sıklaşarak, bazen uzun bir ara vererek bunu yaşıyoruz.

lan gerizekalı alan kodu 0222 olarak arama yapıp, istanbul, ankara ya da izmir'i sormak nasıl bir kafa?
    hadi 1 kere yaptın bu hatayı, onlarca kez niye rahatsız ediyorsun? yandex sana karşı bir sempatimiz vardı, aldın götürdün yemin ediyorum.
  • bıktıran numara. arıyor, açınca konuşmuyor. ah bir ses, bir muhattap bulsam da azcık sayıp sövsem. ama yok.
  • az evvel beni aramış numara. yandex bussiness gibi bir servisleri vardı arama motorlarında daha rahat çıkmak için kaydetmiştim. bilgileriniz değişti mi diye aradı gayet güzel 2-3 dakika da bilgilerimizi teyit ettik kapattık. herhangi bir saygısızlığını da görmedim arayanın.
  • beni de arayip duruyor ve konusmuyor hangi oralet cocuguysa bu arayan...
  • telefonların otomatik çağrı reddetme özelliğiyle susturulabilen numara. yine sabah sabah aramış ama telefonum sağolsun vurmuş kırbacı, vurmuş kırbacı.
  • yandex navigasyon için arıyorlarmış, hattın iş yeri adresini güncelleyeceklermiş.

sanırım ev adresimi, banka kartımı ve şifresini de soracaklar sonra..

vay arkadaş diyorum.