şükela:  tümü | bugün
  • aziz başkana bir teşekkür borçluyum. sayesinde bu numara tarafından dolandırılmadım.

sene başından beri çeşitli zamanlarda beni arayıp, forma, atkı ve taraftar paketi gibi ürünler satmaya çalıştılar.

her seferinde aziz yıldırım gidene kadar hiçbir ürün almayacağımı beyan ettim. aziz yıldırım'ın elinde ve emrinde olduğu için www.fenerbahce.org adresine de girmiyordum uzunca bir süredir.

hatta ali koç başkan seçilince, kız arkadaşıma; "en son aradığında 4 haziranda ali koç başkan olsun ara 3 tane forma alacağım dediğim çağrı merkezi yetkilisinin ararsa sözümü tutacağımı söyledim".

fakat amma ve lakin bugün yıllar sonra girdiğim klubümüzün resmi sitesinde şu yazı ile karşılaştım :

--- spoiler ---

son dönemde 0 850 340 1907 numaralı telefondan “fenerbahçe spor kulübünden arıyoruz” söylemi ile taraftarlarımıza lisanssız, sahte forma satışı yapılmaya çalışıldığı tespit edilmiştir.

bu ve benzeri oluşumlarla hukuki mücadelemiz devam etmekle birlikte, taraftarlarımıza tekrar ve önemle hatırlatmak isteriz ki fenerium’un tele satış hizmeti bulunmamaktadır. taraftarlarımızdan bu kapsamda yapılan aramalara itibar etmemelerini önemle rica ederiz.
    --- spoiler ---

uzun lafın kısası sayende dolandırılmaktan kurtuldum. teşekkürler ex-başkanım..