şükela:  tümü | bugün
  • garip çalışanları olan bir çağrı merkezi numarası.

evimde 100mbit fiber var ttnet'in. kendi internetlerini bana satmaya çalışıyorlar. güya 50tl az ödeyecekmişim. ama hız olarak 16mbit vereceklermiş. almam dedim. niye dediler. 100den 16ya indireceksiniz dedim. 100luk hız yokki en fazla 16lık var dediler. benden iyi mi bileceksiniz kaç hızına sahip olduğumu dedim. aptalsınız siz dediler ve yüzüme kapadılar.

çok garipler ya. madem bir ürün satacaksınız rakip ürünleri bilin yahu. bir de terbiyesizlik yapıp karşıdakine salak demeyin.
  • dolandırıcıların kullandığı çağrı merkezi numarası. türk telekom'dan aradıklarını söylüyorlar, sözleşmeniz bitti diyip ttnet, superonline ve d-smart opsiyonları sunuyorlar. işin garibi bu telefon numarası superonline altyapısını kullanan bir numara ve bu durumda türk telekom sabit hat olarak superonline kullanmış oluyor. hayatımda duyduğum en saçma şey olabilir. bağırın çağırın küfredin suratlarına kapayın.
  • sözleşmeniz bitti dediler, yok dedim daha bir sene var, zaten şu an zamlı fiyattan ödüyorum dedim. iyi o zaman zamlı fiyattan ödemeye devam edin dedi kapattı. geri arayıp özür falan mı dilesem :)
  • dolandırıcılık için kullanılan numaradır.

bugün arayıp türk telekomdan aradıklarını, gün itibariyle ttnet ile olan sözleşmemin bittiğini, ttnet, d-smart, superonline ve doping olmak üzere 4 firma adına aradığını, bu firmalar eskiden ayrı ayrı aradığı için kullanıcıların diğer firmalar hakkında fikri olmadığından dolayı artık tek bir yerden arandığını, sözleşmemi yenilemezsem fiyat artışı olacağını söylemiştir. bunun üzerine sözde bir test yapıp benim hangi firmadan daha hızlı internet kullanacağıma baktığını söyleyip beni dsmarta yönlendirmiştir. üstelik bu yönlendirme sonucunda dsmart bayisi beni arayıp kurulum için randevu vermiştir. bu da dsmart bayisinin bu dolandırıcılarla birlikte çalıştığını göstermektedir. bu yüzden kullandığım dsmart televizyon pakedini de iptal edeceğim. zaten eurosport'u da kaldırmışlardı.

kurumsallık bu olmamalı.
  • (bkz: d-smart'ın eurosport'u yayından kaldırması) ile alakalı bulduğum insanları yanlış yönlendirip dolandırmaya çalışan numara.

yani eurospot'u kaldırır üstüne sinema tv'leri kaldırıp cacık kıvamında sinema kanalları sunar.
    aydın kesimin son sıra nefret ettiği ntv ve ona bağlı ntv spor smart kanalı bedava versen bile düzeltemezsin.

e noluyor sonra? bilinçiz bir kaç tüketici denk getirir üye yaparmıyım diye olmayan itibarını iyice boka çalmış oluyorsun.

taahhüt bitsin 10 kişi bir den çıkıyoruz sistemden. hiç bir arkadaşıma da tavsie etmiyorum. d-smart almayın aldırtmayın.
    ligtv+süperonline daha cazip. üstelik national geo var , eurosport var.... daha ne olsun.
  • bu gün aynı şekilde beni de aradılar ve ttnet den aradıklarını söylediler. neden 444'lü numaradan aramadıklarını sorunca da bunu da 2 yıldır kullanıyoruz dediler. demek ki haklılarmış
  • ttnet'e ait bir numara değildir. bu numaradan aranırsanız şayet küfür edip kapatın, uğraşmayın.