şükela:  tümü | bugün soru sor
  • passolig çağrı merkezi numarasıdır.. sözlükte aradım ama bulamadım. passolig çağrı merkezi numarası ile ilgili başlık açılmamış olması şaşkınlık verici.

    burada bir insana ulaşabilen var mı diye merak ettiren numaradır aynı zamanda. ingilizce menü dahil her şeyi denedim. delirmek üzereyim.

    beşiktaş ("b" büyük) mersin maçına gidip 5 dakika sonra maç ertelendiği için seyredememiştim. bugün mesaj geldi. "biletinizi iptal ettirebilir ya da o gün maçı ücretsiz seyredebilirsiniz" diye.. çarşamba akşamı saat 19:00'daki maça işten çıkıp yetişmem olanaksız olduğundan iptal ettirmek istiyorum. ama bu ne mümkün... yol yordam bilen varsa lütfen yardım...
  • passoligimin kullanım süresi dolduğu için deli dana gibi beni arayıp duran numara. canım ne zaman isterse o zaman yenileyecem, arayıp durmayın lan. *
  • taciz eder gibi passoligi yenilemem için arayan numara. engelledim açmıyorum. gelen maillerden bahsetmiyorum bile. yakında evin kapısında bekleyecekler diye korkuyorum ne olur passoligi yenile diye.