şükela:  tümü | bugün
  • pegasus airlines çağrı merkezinin numarasıdır.

az önce telefonumun uzun uzun çalması sonucu öğrendim. geri aradığımda "dakikası 1,5 liradan operatörünüz üzerinden ücretlendirilecektir" demesiyle telefonu kapatmam bir oldu.
    çağrı merkezi görüşmesinden ücret almak neyin kafası alicim?

kaynak

* 0888 228 12 12 numaramız tüm kullanıcılar için (türk telekom, turkcell, vodafone, avea) dakikası 1,5 tl/dk (vergiler dahil) olup operatörünüz tarafından faturanıza yansıtılacaktır.

*operasyonel nedenlerden dolayı yaşanan sefer iptalleri ve sefer saat değişiklikleri için 0850 250 67 02 numaralı ücretsiz hattımızı arayarak rezervasyon değişikliği ya da iptal / iade işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • biraz önce faturamı incelememle beni dumura uğratmış çağrı merkezi. kullandığım hattın çağrı merkezinden de kontrol etmem üzerine; görüşme yurtiçi olarak gözükse de ücretlendirme yurtdışı gibi yapılıyor, yani hattınızda sınırsız dakka bile olsa faturanıza artı ücret olarak yansıyor. bu duruma kanunen müdahale edilmesi gerek.
  • insan siken bir firmanın, yani pegasus firmasının ücretli müşteri hizmetleri numarası. yapacağınız hizmeti de sikeyim, sizlere yatak yorgan hazırlayan siyasi yetkilileri de. amına koduklarım.
  • faturamı incelemem ile dumura uğramam bir oldu. tam bir soygunculuk. hiçbir uyarı yapmadan faturama abonelik ücreti olarak yansıtan pegasus müşteri hizmetleri numarası. buradan en içten(!) selamlarımı iletiyorum. bir müşteri daha kaybettiniz. böyle devam edin.