şükela:  tümü | bugün
  • çiftlikbank' a aldığım inekler için 60.000 lira kredi çekmiştim( inek karlı oluyor bu arada sütünü de satabiliyordunuz neyse ) malumunuz çiftlikbankta işler iyi gitmedi. böyle olunca bankadan çektiğim krediyi asgari ücretle ödeyemedim kara listeye düştüm.

kader bu ya bu numaradan bir mesaj geldi bugün.kredi notumu yükseltip beni kara listeden çıkaracaklarmış. hemen aradım sağolsunlar epey ilgilendiler neredeyse bir saat konuştuk. ( neden uzattılar o kadar anlamadım.) dediklerine göre kredi notum artık yüksekmiş.

inşallah yeni bir kredi çekip uruguay' a gidecek arkadaşlara vereceğim. tosun orada yeni çiftlik kuruyormuş, %400 kar payı demiş. türkiye'de fetö oyun oynamış buna öyle diyorlar.

tanım: gariban kollayan bir numara.
  • bugün bana 2 sms geldi gönderen de mlp danışma olarak geçiyor. mesajda " 2007 ile 2015 yıllarında kredi çektiniz. fazla faiz ve masraf alınmıştır. zararı yasal yolla 3 katı geri alacaksınız. başvuru için 08882984146." yazıyordu.

internetten araştırdım aynı numarayla bim marketten 300 tl'lik hediye çeki kazandınız denilerek bu numarayı aramaları istenmiş. konuyla ilgili bir link de buradahttps://www.sikayetvar.com/bim-hediye-ceki-yok.

kısaca aramayın. dolandırıcıların eline düşmeyin.