şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bu haber cumhurbaskani ucagina biniyor olmanin atatürke hakaret etmek icin yeterli sebep ve cesarete sahip olmak anlamina geldinin bir göstergesidir.
  nasil olsa yargi bizim kontrolünümüzde bize kimse yan bakamaz istedigimize hakaret ederiz kiliçtarogluna da hergün hakaret ediyoruz. daha düne kadar bahcelinin cibiliyetinden tutta adamligina kadar her tarafina sövdük agiza alinmayacak küfürler içeren yorumlari onayladik. kimse bisey diyemedi şimdi kendisini yagliyoruz o ayri.
  haber linki
  http://www.ensonhaber.com/…izemli-ulkesi-kuzey-kore
  ekran görüntüsü
  https://i.hizliresim.com/2jv1p2.jpg

  banner
  https://i.hizliresim.com/jqdapo.jpg

  ensohaberin sahibi
  https://i.hizliresim.com/oojaj3.jpg

  not: haber linkine tiklayinca kuzey kore nin baskenti pyongyang hakkinda gayet normal bir resim galerisi ortaya cikiyor ama bu galeri icin hazirlanan ve suan anasayfada 12nci sirada olan haber bannerinde "ankara degil" göndermesi yapilmis insanlar kim jong-un babasi kim cong-il heykelinin önünde epey egilerek tapinir gibi saygi durusundalar ve arkasinda anitkabiri cok hafif andiran bir yapi görülmekte.
  bu haberi hazirlayan şahisin daha önce atatürke saygi duruşuna katilmis olmasini beklemiyorum ama reisi de mi anitkabirde saygi durusu yaparken görmedin be totoroş? bu banneri hazirlayan tip ehlisünnet tv ibişi olabilir.
 • zamanında atatürk heykellerini savunma sistemleri sanan kesim vardı.

  "anıtkabir'e gül koyarsan altın olur." efsanelerinden bahsetmiyorum bile.

  ismet inönü'nün tarihte bir zerreye tekabül etmediğini,
  kazım karabekir' in başına gelenleri,
  feyzi çakmak'ın neleri başardığı...

  bunlar hep karartı içinde.

  yakın tarihi araştırmak iyi karşılamaz aydınlar tarafından.
  o mavi gözler, arkasındaki düşüncelerden daha önemlidir onlar için.

  efendim? ben kim miyim?
  vay be hemen gerici olduk. tüh...
 • gun gecmiyor ki yeni bir haysiyetsiklikle karsimiza cikmasinlar.

  miyazaki'nin filmlerindeki kotuluklerin sembolu kotu ruhlar gibiler...
  cirkinlestikce cogaliyor,
  cogaldikca daha da cirkinlesiyorlar.
 • bir insan gösterin ki atatürk heykeline gidip çocuğum için bisiklet istiyorum desin, gösteremezsin demi. ama bir de gidin bilmem ne baba türbesine çocuğuna eş arayanlar, para dilenenler vs. şimdi sorarım kim putçu?
  allah’tan isteyin allah’tan dilenin.
  mustafa kemal atatürk’e hakaret eden soysuzdur.
 • bu adamlarda böyle düşünüp iş yapacak zeka yok. muhtemelen istemeden bir laf atmışlardır :) atatürk onca yoldan çileden bu şerefsizlerle uğraşmak için geçmedi. böyle her önüne gelen atatürk'e terbiyesizliği paylaşmanın lüzumu yok. atatürk'ü tüm dünya tanıyor, her tanıyan saygı duyuyor, ekpe udoh bile gelip hayranı olup gidiyor, amerikan elçisi geliyor atatürk konuşurken atatürk'ün taklitini yapıyor ezilmemek için. bir elçi geliyor sırf atatürk için kitap yazıyor. ve daha nicesi.

  bu paraya tapan, iktidar yalakası, parayı nereden alsa oraya verecek tipler, hdp iktidar olsa aponun danışmanı olacak tipler atatürk'e hakaret etse ne olur etmese ne olur?

  gereksiz başlık.