*

şükela:  tümü | bugün
  • windows işletim sisteminin en sikik hata kodu. ola ki sistem güncellemesi yaparken elektrik gitti ve pc kapandı, işte o anda çükü tuttunuz.

internetten öğrenip de denemediğim işlem kalmadı. sonuç yok. tek çare temiz format gibi görünüyor. yedeklenmeyen dosyaları nasıl kurtaracağım ise meçhul.

günler sonra gelen edit: ne güzel insanlar var lan burada. şu entryi yazdığım saatlerde zaman ayırıp da mesaj kutumu yeşillendiren

gelecekten kopup gelmis ucak kaciricisi
    bilgeist
    ve
    evil brain e çok teşekkürler.

gelen öneriler ve yardımlar ışığında çözüme şu şekilde ulaştım:
    öncelikle başka bir pc'ye ve bir adet usb belleğe ihtiyacımız var. rufus isimli programı indirip kuruyoruz. ardından herhangi bir ubuntu sürümünü indirip rufus yardımıyla ubuntu'yu usb belleğe iso dosyası olarak kaydediyoruz. ardından hata kodu veren bilgisayarı usb'den başlatarak ubuntu üzerinden dosyalarımıza ulaşıyoruz.

karışık görünüyor olabilir ama inanılmaz basit ve etkili bir yöntem. dünya ubuntu'nun daşşağını yesin.
  • windows'un kadrolu, sigortalı hata kodudur. trafik müsade etse plaka diye alıp arabama takacağım kod'dur. şöyle sarı zemin üzerine siyah.. yok, mavi zemine beyaz.

nüfus cüzdanımı çevirin cilt kanser no bölümünde bu yazar. error'ların efendisidir. mülk sahibidir. windows'ta kendine ait tapulu yeri vardır, mekanın saybisidir.

zaten pencere, kapı ismiyle işletim sistemi yaparsan sonuç ta haliyle doğrama gibi olur!

errorlamam bu kadar. hadi hayırlı işler.

(bkz: windows)
    (bkz: gates)