şükela:  tümü | bugün
  • wolkswagen tarafıdan üretilmiş 110 beygir güç 200 nm tork üretebilen motorcuk. yeni golf ile birlikte 0/100 km ye 9.9 saniyede çıktığını iddia ediyor bahsi geçen veri hırsızı şirket. yakıt tüketimi tarafındaysa şehir içinde 5,6 - 5,7 gibi dizele yakın rakamlar ile inanmasamda yine bende beklenti yarattı açıkcası.
  • aracim 2017 mazda3 sportsedan 2.0 165beygir, ufak bir tamir icin servise biraktim, sigortadan ikame arac olarak kiralik skoda rapid 1.0 verdiler. 110 beygir 20nm tork veren versiyonu + dsg + style donanim. arac henuz 4000 kmde idi.

2 gun toplam 410 km. kullandim, pek memnun kaldim, onceki 1.2 den daha seri, acikcasi hic bu kadar memnun olacagimi dusunmemistim, hep kucumsedigim, dikkat etmedigim bir aracti.
    uzun zaman ilk nesil octavia kullanmis birisi olarak da rapid'den memnun kaldim, her seyi ile octavia mk1'i hatirlatiyor.
  • otomatik sanzimanli bir aracin an itibariyle izmir sehir ici kullaniminda(sehir disi kullanim yok, dur kalkta kullanim yuzde 10), 100 km'de 6.3 lt yakit tuketimi mevcut. arac vw golf.