şükela:  tümü | bugün
  • tanım: bir daha mı geleceğim diyerek tüm cesaretimle ve şuursuzluğumla dün gerçekleştirdiğim eylem.

faiz oranı şahsıma makbul geldi o yüzden kaçırmak istemedim.

yalnız oran şuan ki piyasa şartlarında iyi midir acaba ilgili yazarlar fikir beyan ederlerse sevinirim.

edit: 0.79 veya 0.89 dan bahsediliyor fakat banka ismi yazarsanız iyi olur.
    şuan geri ödesem 70 lira faiz ödüyorum sadece. o yüzden hala şansım var fakat ben söylenen oranlardan kredi bulamadım. devlet bankadö kastediliyorsa onlar kredi vermiyor bana.
  • keşke araştırsaydın 0.99 veya 0.89'dan alabilirdin.
  • 0.79'dan 12 ay vade ile veriyor kullandığım banka daha iyi tekliflere bakın.
  • kasım ayında 1.35 den çekmiştim :(
  • korona yüzünden insanlar şuursuzca hareketlerde bulunuyorlardı

şu dönem bankalar kredi satmak için adeta yarışırken 1,15 ten kullanmak büyük yanlıştır
    geçmiş olsun üzülme olan olmuş
  • kredi notu daha önceden kara listeye girmiş ya da çok düşük olan insanlar için bazı bankalar bazen kampanya düzenler. mesela yapı kredi bankası bana düzenli olarak “bak 30.000 tl kredin hazır heee” diye mesaj atar.

bu arkadaşımız da muhtemelen böyle bir kampanyanın cazibesine dayanamadı ve kabul etti. bunu şundan dolayı açıkladım, yukarıda bazı yazarlar “0.89 vardı, 0.95 vardı” gibisinden bilgi vermiş. farklı banka alternatifi olmayanlar için bu oranlar önemsiz.

soruya gelecek olursak. geçen aylara göre güzel, mevcut döneme göre biraz yüksek orandır. ama kötü değildir. umarım hayırlı bir kazanç sağlar sana.