• 14.08.2019 tarihli 10.256.000 tl veren sayısal loto sonuçlarıdır.

(bkz: aga bu ne)

böyle bir şey olmasının ihtimali nedir ?

edit : bilen çıkmamış, 159 kişi 5 bilmiş gerçekten 5 bilen o sapıkları tebrik ediyorum.

edit: her hafta düzenli bir şekilde oynarım, tamam başka bir 6’lı set ile bu 6’lı setin olma olasılığı aynı ama yuh be kardeşim sayısal loto tarihinde böyle bir şey olmamış olasılıksız’ın yazarı adam fawer bile bu duruma yuh demiştir.

acaba biz artık hile hurda yapmıyoruz demenin başka bir yolu mu ? malumunuz demirören’e ve italyan ortaklarına devr edildi milli piyango.

final edit: 159 kişi nasıl 5 bilebilir bunun işte mantıklı izahı yok kimse bana anlatmasın.
  • matematik problemlerine bile konu olamayacak ardışık kombinasyon sayılardır.

buna para kazanan varsa valla tebrik ederim.
  • canlı izledim , son 38 rakamı düştükten sonra orda bir gülümseme oldu bir sessiz bir kahkaha sesi geldi.

(bkz: insan gerçekten hayret ediyor)
  • elimdeki bilete boş boş bakıyorum şu an. ulan, testte üç aynı şık art arda gelse bir bokluk var bu işin içinde deriz. ardışık sayılar ne böyle!?
  • şaka mı bu?
    zamanında bir tv dizisinde 1-2-3-4-5-6 diye kupon yapıp tutturmuştu birisi de, böyle salakça senaryo yazılır mı demiştim?
    anlaşılan böyle salakça senaryoyu sadece o tv dizisinin senaristi yazmamış.

edit:tamam daha fazla üzerime gelmeyin.tatillerde cennet mahallesi ve akasya durağı izlediğim doğrudur.
    cennet mahallesi
    akasya durağı dakika 04:00
  • üzücü ama diğer 6'lı setlerden farklı olmayan ihtimaldir.
  • logic'in yeni şarkısının adı olabilir.
    ilki için (bkz: 1-800-273-8255)
  • olasılık bildiğini zanneden cahilleri göstermiş olay. neymiş “bunun olma olasılığı çok çok düşükmüş, ulan cahil şu an aklına gelen tüm alternatiflerin olma olasılığı işe bunun olma olasılığı aynı. sadece sıradan rakamlar olunca dikkatini çekmiyor.
  • kozmosun tesadufen olustugunu soyleyen adam bu siralamanin tesadufen olamayacagini soyluyor.
  • artık hile yapmıyoruz mu denmeye çalışıldı bu akşam ?
hesabın var mı? giriş yap