şükela:  tümü | bugün
  • fetö ile mücadeleyi 15 temmuz öncesi başlamış bu kahraman iş adamı, adil öksüz ün istediği 500 bin euroyu vermediği için kumpasla hapse girmiş ve hatta her sabah hücresine konulan 3 zaman gazetesi ile işkenceye uğramış gazi iş adamı serhat serbes in ta kendisidir http://www.yeniakit.com.tr/…rlik-destek-240532.html . kahraman iş adamı serhat serbes #bozdoları kampanyasına destek olmak için tam 1.5 milyon doları döviz bürosunda bozdurmuş. iyilik yap denize at demişler, sarhat beyde bunu sanal alemin uçsuz bucaksız denizine göndermese bu mütevazi hareketten kimsenin haberi olmayacaktı....

evet olaya ak-it gözüyle bakınca durum bu. peki gerçekte ne mi olmuş. 14 yaşında ki kıza cinsel tacizden ceza alan bir sapkın 15 temmuzu fırsat bilip önce "adil öksüz ile görüştüm benden haraç istedi, vermeyince başıma bunlar geldi" demiş ve o tv senin bu medya benim gezmiş. yetmemiş kendini aklamak için bu seferde 1.5 milyon dolar bozdurmuş ama nerede kendi döviz bürosunda http://odatv.com/…-altinda-ne-cikti-0112161200.html . işte yeni türkiyenin kahramanlarından biri de bu. bence serhat serbes in adı memleketinde bir caddeye falan verilmeli, parkta olur.

debe editi: yarın kızımın doğum günü, doğum günün kutlu olsun meleğim. seni bu yeni türkiyede ve babadan oğula nesil olan bu yeni kahramanların arasında yaşamak zorunda bıraktığım için senden özür diliyorum. bizde küçükken çok iyi bir ortam yoktu ama en azından iyi kötü bir şekilde değişeceğine dair bir umut vardı. sizden o umudu çaldılar, engel olamadığım için özür diliyorum.
  • la herif aldığı paradan dolarını bozdurup kar yaptı hala kahraman diyorsunuz jkdskjaldsajkl
  • (bkz: düşüremedi)
  • ak-it in örnek işadamıdır. şaşılacak bir şey yoktur, zaten bunların hayallerindeki iş adamı bu, çocuk taciz etsin, üçkağıt yapsın, rantiye açsın, ama cumaya gidince en çok o bağırsın, yeter.
  • ahahaha ne kolaymış kahraman olmak.

15 temmuz'da da tartışma programlarında "halkımız döviz bozdurarak ülkeye sahip çıktı" diye haber vermişlerdi. halbuki bozduranların çoğu "bu kadar yükseğe daha çıkmaz" diyerek kar amaçlı bozdurdu. bugünleri görseydi kahraman halkımız, dövizlerini ellerinde tutarlardı.
  • cok sayin ve de sevgili cumhurbaskanimizdan karsi atak bekliyoruz. bes milyon dolar bozdursun da lutfen tum dunyaya cihat neymis, nasil olurmus, amerika ve israil'e nasil had bildirilirmis gostersin!!!1!
  • dolar haftaya yanlışlıkla 2,90'a inse aynı bürodan 2,5 milyon dolar alarak
    mazlum amerika'nın da yanında yer alacak olan adam gibi adamdır...
  • kaba bir hesapla mart ayında (2,94) dolar almış olsa bile kabaca 750 bin tl kar etmiş

akıllı iş adamıdır...

hangi şirket 8 ayda 750 bin tl kar eder?

sonra yap şovunu...

ama tabi ki büyük resmi görmek gerek gençleeeeeeerr...
  • potansiyel vekil adayıdır,daha iyisini mi bulacaklar sanki,hazır yetişmiş eleman.