• bu kadınlar koltuğa oturduğunda 23 nisan çocukları gibi oluyorlar. bir tek kafaları görünür.
  • genellikle 1.60 degil 1.50 m civarı kadınların bu tip araçları kullandığını gördüm. insanları boyuna göre yargılamak tabii ki yanlış, fakat boy olarak eksik hissedip de koca koca suv tipi araçlarla kapatmaya çalışmaları komik oluyor.
  • 1.50 - 1.55 boyunda heriflerin bile suv kullandığı bir dünyada hiç garip görünmeyen hededir.
    (bkz: money talks bullshit walks)
  • 1,58 boyumla kullandığım, yola hakimiyet ve görüş olarak çok rahat ettiğim araçtır suv.

23 nisan çocuğu gibi oturmak ne demek onu anlayamadım ama yanyana geldiğimizde erkeklerin de araç farketmeksizin beli bacağı görünüyor diyemeyiz.

ha belki şu olabilir, bazı araçlarda şoför koltuğunu öne arkaya ayarlayabildiğiniz gibi yüksekliğini de ayarlayabiliyorsunuz, bunu bilmeyen biri açmış olabilir başlığı.
  • hele kafalarını kaldırıp yolu görmeye çalışmaları yok mu?

lan o koltukların yükseklik ayarı var yükseklik. suv bu reno9 mu? olmadı altına yastık koy o da olumlu.

yakışmıyo işte komik oluyorlar farkında değiller. kelebek gibi afedersin.
    ama para onlardaysa yapacak bişey yok.
  • kompleks
  • muhtemelen boydan dolayı (bkz: yetersizlik duygusu) yaşadıkları için bu şekilde kapatmaya çalışıyorlar. bir tanıdığım bunu 1.52-55 boyla yapmaya çalışıyor.

suv araçları gerçekten sevip kullan kadınlara saygım var ama elbette.
  • 158 cm boyunda kullaniyorum. bir sorun mu vardi?
  • 1.57 boyumla çarpışan arabayı zor kullanıyorum suv kullananlara helal olsun
  • genellikle para onlarda değil; eşlerinde-sevgililerindedir. trafikte sıkıştırılmasınlar diye onlar tarafından büyük ve yüksek arabalara binmeleri tercih edilmiştir.
hesabın var mı? giriş yap