• allah affetsin insan aşağılamak hiç derdim değil ama tek kullandığı araba toros olanların koltuk yükseklik ayarından bihaber olup konuştukları başlık.

sal ya. çok takma kafana. medeniyet gelişimi böyle oluyor. sırf çükün var diye tüm fırsatlar senin olmuyor. sırf çüklüsün diye bir şeyler kazanamıyorsun. mesela suv gibi. o önemli değil. kimsenin parası olması bir mecburiyet değil ama feraset, vakar, bilinç, ortalama bir ilkellikten çıkmış insanın sahip olması gereken algı; eser miktarda düşünme ve davranışları yönlendirme için gerekli organın çük değil beyin olduğuna ilişkin bilgi olmalı insanda. yoksa hayat çok zor.

eski ben olsaydı böyle laflar ederdi. şimdi değişim sürecindeyim. yeni ben ise böyle diyecek muhtemelen:

size ne lan, size mi soracaktı?
  • eskiden sadece destekli kullanılırdı.
    artık suv,balenciaga, iri sevgili, yüksek lisans, mini etek kullanılıyor
  • genellikle 1.60 degil 1.50 m civarı kadınların bu tip araçları kullandığını gördüm. insanları boyuna göre yargılamak tabii ki yanlış, fakat boy olarak eksik hissedip de koca koca suv tipi araçlarla kapatmaya çalışmaları komik oluyor.
  • 1.50 - 1.55 boyunda heriflerin bile suv kullandığı bir dünyada hiç garip görünmeyen hededir.
    (bkz: money talks bullshit walks)
  • 2 tonluk aracı 60 kiloluk bedenini taşımak için kullanmak çevreye saygısızlık
  • suv kullanamayan insanlara dert olmuş bir gerçek. kimin hangi arabayı süreceğine ya da sürebileceğine karar verme hakkını kendinde gören ekşi güruhu yine olağanüstü bir tespitle karşımıza gelmiş. asla reddetmiyorum, suv kullanmaktan çok keyif alıyoruz ve bizi bir nevi minik sadistler gibi düşünebilirsiniz. yerden yüksek ve ağır araba bize güven veriyor. trafikte bizi sıkıştırmaya çalışan sürücülerin de üzerine üzerine sürerek üç buçuk attırmak tadından yenmez bir aktivite. park sorununa gelince, ister 35 hamlede park ederiz ister 50 hamlede. “benzin parasını sen mi veriyorsun birader ?” diye sorarlar adama, aman dikkat.
  • suv almaya parası yetmeyen ve kıskanan uzun bir ergen olsaydım aynı bu şekilde düşünürdüm.
  • 1,68 boy ile kullanabilir miyim ? sözlük erkekleri onay sertifikasına nereden başvuruyoruz ?

ya demişler bir de boy kompleksi ahshs kadınlarda gerçekten boy kompleksi olduğunu mu zannediyorsunuz ? 10 cm topuklu giyip hemen eşitliyor 155 kadın boyu ama siz nasıl eşitliyorsunuz eksik olan boyları ?
  • 1.50 yim ve suv kullanıyorum.
    boy kompleksim yok. ilk aracım ufaktı bu defa yüksek aldım. bal gibi de sürüyorum bir çok erkekten daha iyi kullanıyorum ( tabi her kadın kullanmamalı bazıları cidden yapamıyor bu işi) önümü de görüyorum. saçmalamış bazıları...
  • aslında konunun boyla alakası yok. koca koca araçları bir beynin yönetmesi durumudur.
hesabın var mı? giriş yap