şükela:  tümü | bugün
  • kenan doğulu, yalın, tarkan gibi ünlüler tek övünç kaynağı olan, ne olacak tom cruise da o civar dien ancak aynadaki silueti şaibeli şahıstır.
  • bunlardan bazıları kendilerini brad pitt falan sanar.
  • bol bol süt ve süt ürünleri tüketmeli, kaderinin dennis rodman'a benzemesini ummalıdır.

edit: dennis rodman da 170 boyundayken 20 yaşından sonra hayvan gibi boy atarak 2 metre 5 santim falan olmuştu. o yüzden söylemiştim ama bu çük boyundaki arkadaşlar arasından boyu kadar aklı da kısa olanları abanmış eksiye. eksiyi sikeyim size bişey olmasın da işte şu göndermeye bi açıklık getireyim dedim.
  • 1.65-1.70 aralığındadır aslında boyu. hani buçuktan sonrakiler bir üst sayıya tamamlanır hesabı.
    1.70 üstü olanlar 1.75 der genelde.

edit: ben mi? 1.70'im olm ben, valla!!
  • normal türk erkeğidir. çünkü türk erkeğinin boy ortalaması zaten 1.70 midir 1.71 midir öyle bir şey.
  • tübitak'ın yaptığı araştırmaya göre türk erkeğinin boyu 1.70, türk kadının boyu ise 1.61 çıkmıştır. bu sebeple, bu erkek ortalama türk erkeğidir ve çecresine baktığında bolca kendinden görecektir. millet olarak kısa boylu olmamızın altında yatan temel sebebin ise beslenmemizle ilgili olduğu da ilgili araştırmada ortaya konulmuş. ama işin ilginç tarafı, bazı besinleri yemememizden değil, bir besini çok fazla yememizden dolayı boy kısalığının ortaya çıkıyor olması. bu besin ise türk'ün can dostu olan beyaz ekmek. çorbaya, kuru fasülyeye bana bana yediğimiz, bir oturuşta bir tane bitirmekle övündüğümüz beyaz ekmek. hiçbir besin değeri olmayan beyaz ekmek sadece karbonhidrat deposu olmakla beraber zerre vitamin içermemekte ve büyüme, gelişme ve hafıza yeteneğini olumsuz yönde etkilemektedir. oysa kepekli ve çavdar ekmekği b vitaminleri açısından oldukça zengindir. kısalığı tek ekmeğe bağlamamak gerekir elbette daha birçok etken de vardır fakat bu araştırmaya göre ekmek en büyük rolü oynayan etken olarak ön plana çıkmıştır.
  • günümüz kızlarının boyunun uzun olması tespiti ve kızların ona yüz vermeyeceği sanrısıyla gündeme gelen erkektir.

gelgelelim, bir kızın bir erkeğe yüz vermesi için kıstas boysa, iş boya kaldıysa, zaten siktiret boy 1,90 olsa da bir şey olmaz.
  • hakkında bir şey söylemek için kendisini tanımak gereken erkektir. öyle 1,70'likler var ki, insan kendisine kapılıp kapılıp gidebiliyor azizim.