şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ekseriyetle ezik olan kızdır. millete boyundan başka gösterecek bir şeyi yoktur.
  • manken gibi kızdır. ayrıca çekemeyeni de çoktur gördüğüm kadarı ile.
  • kilosu idealse,erik gibi kütür kütür olması muhtemeldir.
  • topuklu ayakkabıların ilk kullanım amaçları her ne kadar farklı da olsa, günümüzdeki kullanım amacı zerafettir.

giyilmediğinde zerafet noksanlığı yaşanmaz, zorunlu değildir lakin giyen insan oldukça zarif görünür.

öznel bir yorum olacak fakat,boyu 1.90 dahi olsa her kadına, her ayak numarasına çok yakıştığını düşüyorum.
    bırakınız insanlar ne istiyorsa yapsınlar. güzel şeyleri destekleyiniz hatta.
  • bana mesaj atmasını dilediğim kızdır.

edit: mesajlara yetişemiyorum. topukluların uzunluklarına göre sıraya geçelim arkadaşlar. herkese yetecek kadar yer var*
  • benim gibi 192 boya sahip kişiler karşısında bücür damgası yiyecek kadındır.
  • 1.70 m boyunda olup 10 cm topuklu giyen kızdır. başka da bir şey değildir. zorunuza mı gitti toplam 1.80 m etmesi ?
    utanmasanız sıçtığımız boktan analizimizi yapacaksınız.

evettt, tekrar ediyoruz. boyu 1.70 m, topuklu ayakkabı giyiyor, o da 10 cm. şimdi sakince tekrar... 1.70m boy. 10 cm topuklu.

kafanıza takılan, anlamadığınız bir yer varsa yardımcı olabilirim.
  • 170 boyundaki zarif sevgilime çok yakışan eylemdir.
  • daha geçen hafta yanımda vardı böyle birisi, yeni tanışmıştık, hemen hemen aynı boylarda sayılırdık, belki 1-2 cm benden aşağıdaydı. gayet güzel oluyor, 1.55'lik kızlarla mı gezelim anlamadım yani.
  • valla çirkin bile olsa muhteşem olan kızdır. sütun gibidir, tabi kilosu da uygunsa. allah sahibine bağışlasın, maaşallah demek düşer bize.